Каталог мікрофінансових організацій (МФО) України

Наш каталог МФО допоможе підібрати найкращі умови кредитування саме для Вас. На сьогодні каталог мікрофінансових організацій містить актуальну інформацію про діючі компанії на ринку України.

Мікрофінансова організація (МФО) - небанківська фінансова компанія, яка в основному займається видачею споживчих мікрокредитів населенню, малому і середньому бізнесу. Ліцензії на здійснення фінансової діяльності надає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг). Мікрофінансові організації входять в загальну категорій фінансових компаній і не мають окремого поділу.

Особливості роботи мікрофінансових організацій

В Україні фінансові послуги населенню надають такі установи: банки, кредитні спілки, ломбарди, установи швидкого кредитування (мікрофінансові організації - МФО), страхові компанії, недержавні пенсійні фонди, інвестиційні компанії, компанії з переказу коштів, пункти обміну валют тощо.

Але для того щоб отримати кредит швидко, без довідок про доходи, без поручителів, можливо, з поганою кредитною історією в банку населення все частіше звертається до МФО. Мікрофінансові організації надають короткострокові кредити, на оформлення яких не потрібно витрачати багато часу. Небанківські фінансові організації часто видають кредит онлайн на банківську картку. Крім популярного онлайн-кредитування деякі МФО мають фізичні офіси в містах України, де так само оформляють і видають короткостроковий кредит, в тому числі позики до зарплати. Деякі МФО можуть видавати кредит готівкою через відділення Нової Пошти. Заявки на кредит зазвичай приймаються цілодобово. Весь процес видачі мікропозик може зайняти до 30 хвилин.

Вимоги до позичальника

Критерії для отримання позики мінімальні:
  • - вік від 18 років;
  • - паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер;
  • - мобільний телефон і банківська карта.

Умови кредитування

  • - відсотки нараховуються щодня (ставка може бути від 0,01% до 2% в день);
  • - середній максимальний термін кредитування до 30 днів;
  • - перша позика зазвичай до 5000 гривень, якщо співпраця продовжується, то сума збільшується.
Майже на кожному сайті МФО є кредитний калькулятор за допомогою якого можна без проблем розрахувати суму переплати.

Для постійних клієнтів швидкого кредитування не рідко пропонують бонуси, знижки або різні програми лояльності.