МФО

ЗеКредит

Zecredit онлайн сервіс короткострокових кредитів, без довідки про доходи для громадян віком від 18 до 65 років.

Повна назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Інвеструм"
Головний офіс:
04071, Україна, місто Київ, вул. Ярославська, 6
Телефон:
38(098)188-66-36; 38(066)390-16-90; 38(093)004-99-89

Кредит Zecredit

Умови

Сума від 1000 грн. - до 7000 грн.
Термін
від 7 днів до 30 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18-65 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер; номер мобільного та email; карта будь-якого українського банку.

Як погасити кредит

в особистому кабінеті Zecredit за допомогою банківської картки; у відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії; через мережу терміналів ПриватБанк або iBox.

На першу позику

0,5%.

Повторний кредит без промокоду

2,5%

Рішення на кредит

до 20 хвилин.

Інформація про компанію ЗеКредит

Zecredit – український онлайн сервіс мікрокредитування, який розпочав свою роботу в 2018 році як ТОВ "Фінансова компанія "Інвеструм".

Директор: Крутько Марина Олександрівна.

Переваги: ЗеКредит можна отримати онлайн за 5 хвилин; онлайн-заявки приймаються і обробляються цілодобово; zecredit має систему лояльності для своїх клієнтів; максимальний строк користування кредитними коштами складає 30 днів, а потім можлива пролонгація кредиту.

Щоб отримати ЗеКредит онлайн: необхідно обрати суму кредиту та період; заповнити коротку анкету; далі потрібно верифікувати банківську картку (на карті має бути мінімум 1 гривня); після завершення реєстрації розпочинається обробка заявки, яка триває від 5 до 20 хвилин. Статус заявки буде відображено в особистому кабінеті. Рішення по кредиту приходить смс-повідомленням на зазначений номер телефону. Далі залишається підписати договір в електронному виді, після чого гроші будуть перераховані на карту банку, яку було додано в особистому акаунті.

Погасити ЗеКредит можна: через особистий кабінет Zecredit за допомогою банківської картки; у відділенні будь-якого банку України; через мережу терміналів ПриватБанк або iBox.

Онлайн сервіс пропонує програму лояльності для своїх клієнтів, акційні умови у вигляді зниженої відсоткової ставки.