МФО

СС Лоун

CC ЛОУН – це міжнародна фінансова компанія, яка працює не тільки в Україні, а ще й на ринках Іспанії та Грузії. Компанія працює в Україні з квітня 2016 року. Через онлайн сервіс ccloan кредит на картку можна отримати максимально швидко.

Повна назва:
ТОВ "СС ЛОУН"
Головний офіс:
01024, Київ, вул. Басейна, буд.6
Телефон:
+38 044 222 77 33; +38 097 583 11 77; +38 093 583 11 77; контакт центр: 0 800 75 0027
Социальні мережі:

Кредит CCLOAN

Умови

Процентна ставка 1.65% в день
Сума від 100 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 5 днів до 30 днів

Додаткова інформація

Як отримати кредит онлайн

реєстрація на сайті; заповнення анкети; вибір необхідної суми кредиту, терміну кредиту і подача заявки.

Що потрібно для отримання кредиту

ідентифікаційний код і паспорт, банківська карта українського банку, мобільний телефон; вік – старше 18 років.

Як сплатити кредит

в особистому кабінеті (на сайті ccloan за допомогою банківської карти (Visa/MasterCard) в будь-який час протягом 24 годин 7 днів на тиждень); через термінали самообслуговування (IBOX, СИСТЕМА, EasyPay, 2сlick, ПриватБанк); за допомогою банківського переказу (повернути кредит за допомогою банківського переказу можна в касі будь-якого банку України, вказавши повні реквізити компанії при оплаті. Також через інтернет-банкінг банку, або через будь-який банк, в якому у Вас відкрито банківський рахунок.); на сайтах (pogashay.com.ua; easypay.ua; privat24.ua).

Інформація про компанію СС Лоун

CC ЛОУН – це міжнародна фінансова компанія, яка працює не тільки в Україні, а ще й на ринках Іспанії та Грузії. Компанія працює в Україні з квітня 2016 року. Через онлайн сервіс ccloan кредит на картку можна отримати максимально швидко.

Засновник юридичної компанії – Компанія "СС Контіненталь Сіті Кепітал ЛТД" (100%), Кіпр.

Керівник "CC ЛОУН" – Клєвакіна Наталія Валентинівна.

Переваги сервісу Ccloan:

- працює цілодобово 24/7 і навіть у святкові дні;

- можна продовжити термін кредиту, якщо клієнт не встигає оплатити вчасно.

Недоліки: гроші в кредит надаються тільки на банківську карту.

Щоб отримати кредит необхідно пройти реєстрацію на сайті ccloan, заповнити анкету, в якій вказати паспортні дані, контактну інформацію. Ідентифікаційний код, паспорт, банківська карта українського банку, мобільний телефон – це все що потрібно щоб подати заявку на кредит.

Погасити кредит можна в особистому кабінеті, через термінали самообслуговування, за допомогою банківського переказу, а також на сайтах партнерів.

Також сервіс пропонує своїм клієнтам заробити гроші, привівши нових користувачів за допомогою реферального посилання (грошовий бонус отримує аккаунт, що рекомендував і новий користувач).