МФО

Miloan

Miloan працює на ринку України з 2016 року. Це онлайн сервіс, що видає позики через свій сайт не вимагаючи довідок про доходи чи підтвердження свого заробітку.

Повна назва:
ТОВ "Мілоан"
Головний офіс:
04107, Київ, Багговутівська, буд.17-21
Сайт:
Телефон:
+38 044 337 36 67 (з 8:00 до 20:00)
Социальні мережі:

Кредит Miloan

Умови

Процентна ставка 1.5% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 1 день до 30 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 до 70 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер.

Як погасити кредит

онлайн на сайті сервісу Miloan банківською карткою без входу до особистого кабінету; через особистий кабінет; у терміналах Приватбанку, EasyPay, Ibox; за допомогою Приват24 або у відділенні "Нова Пошта" через сервіс NovaPay.

Інформація про компанію Miloan

Мікрофінансова компанія Miloan працює на ринку України з 2016 року. Це онлайн сервіс, що видає позики через свій сайт не вимагаючи довідок про доходи чи підтвердження свого заробітку.

Керівник компанії: Вініченко Олексій Віталійович.

Переваги сервісу: можливий перший кредит до 5 000 гривень для нових користувачів; на сайті компанії розміщена повна інформація на підставі яких нормативних документів вона працює, умови кредитування, графік роботи служби підтримки. Також подавати заявку на кредит можна цілодобово. Весь процес видачі кредиту займе до 20 хвилин.

Щоб отримати кредит онлайн необхідно буде обрати суму і термін на кредитному калькуляторі; заповнити анкету; верифікувати карту та підписати електронний договір. Далі обробка заявки та дзвінок від представника компанії. Після цих дій, ви зможете отримати гроші на картку.

Погасити кредит можна: онлайн на сайті сервісу Miloan банківською карткою без входу до особистого кабінету; через особистий кабінет; у терміналах Приватбанку, EasyPay, Ibox; за допомогою Приват24 або у відділенні "Нова Пошта" через сервіс NovaPay.

Сервіс Мілоан періодично робить розсилки для своїх клієнтів з промо-кодами на зменшення % за кредитом, збільшення суми позики або ж продовження строку кредиту.