МФО

Pozichka

Pozichka – онлайн сервіс мікрокредитування без прихованих комісій. Рішення по кредиту приймається за 7 хвилин.

Повна назва:
ТОВ "Інфінанс"
Головний офіс:
01033, м. Київ, вул. Жилянська, б. 41
Телефон:
044 490 6242
Социальні мережі:

Кредит Pozichka

Умови

Процентна ставка 3.5% в день
Сума від 250 грн. - до 20000 грн.
Термін
від 5 днів до 65 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 років; паспорт громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер); банківська картка VISA або MasterCard; мобільний телефон; електронна пошта.

Як погасити кредит

в особистому кабінеті Pozichka з картки будь-якого українського банку; у терміналах самообслуговування (IBox, EasyPay, City24); у касі банку або в банківських терміналах за реквізитами компанії.

Рішення на кредит

до 7 хвилин.

Інформація про компанію Pozichka

Pozichka – сервіс миттєвих онлайн кредитів, який працює з 2017 року.

Керівник: Балабко Олександр Олександрович.

Переваги: сервіс Позичка працює цілодобово; кредит онлайн може отримати громадянин України, якому виповнилося 18 років; сума кредиту для нових користувачів до 5 000 гривень; доступна безкоштовна пролонгація кредиту.

Щоб отримати кредит онлайн: потрібно скористатися калькулятором кредиту на сайті сервісу pozichka і відправити заявку; пройти швидку реєстрацію і заповнити коротку анкету на отримання кредиту; протягом 7 хвилин приходить повідомлення про результат розгляду заявки; підписати електронний договір в особистому кабінеті за допомогою смс-повідомлення і за 2 хвилини гроші будуть зараховані на вказану банківську картку.

Погасити кредит: можна через особистий кабінет Pozichka з картки будь-якого українського банку; у терміналах самообслуговування (IBox, EasyPay, City24); у касі банку або в банківських терміналах за реквізитами компанії.

Сервіс Позичка пропонує вигідні умови для нових клієнтів та систему лояльності для постійних клієнтів. На своїх сторінках в соцмережах pozichka проводить акції або надає знижки за промокодом.