МФО

Top Credit

Top Credit надає швидкі позики без довідки про доходи до 15 000 гривень онлайн на картку.

Повна назва:
ТОВ "ФК "Джобер"
Головний офіс:
04073, Київ, проспект Степана Бандери, 8
Телефон контакт центра:
0 800 210 177

Кредит Top Credit

Умови

Процентна ставка 1.9% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 до 70 років; паспорт громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер); банківська карта; мобільний телефон; електронна пошта.

Як погасити кредит

через особистий кабінет Топ Кредит; у терміналах самообслуговування мережі City24; у касі будь-якого банку за реквізитами компанії.

Рішення на кредит

до 15 хвилин.

Інформація про компанію Top Credit

Top Credit – сервіс миттєвого кредитування, який працює на ринку України з 2015 року. Спочатку компанія починала роботу з офлайн відділень, а в 2017-2018 роках перейшла виключно на онлайн обслуговування.

Керівник: Хлебнікова Ольга Іванівна.

Переваги: висока ймовірність схвалення заявки на кредит (80-90%); позика на картку видається без довідки про доходи і без поручителів; кредит онлайн на карту за 15 хвилин; програма лояльності для постійних клієнтів; перша позика до 3 000 гривень; пролонгація.

Щоб отримати ТОПКредит онлайн: необхідно зареєструватися на сайті сервісу topcredit; обрати необхідну суму позики і термін кредитування; заповнити анкету і відправити заявку (заявка розглядається протягом декількох хвилин); далі потрібно буде підписати договір в особистому кабінеті і гроші будуть зараховані на вказану банківську карту (підходить дебетова, кредитна, соціальна банківська карта).

Погасити TopCredit можна: через особистий кабінет Топ Кредит; у терміналах самообслуговування мережі City24; у касі будь-якого банку за реквізитами компанії.

ТОП Кредит періодично проводить акції – надає промокод на кредит, який можна знайти на сайті сервісу або topcredit промокод надсилають у вигляді смс повідомлення.