МФО

MyCredit

MyCredit – зручний онлайн сервіс миттєвих позик, який працює в режимі 24/7. Гроші на картку зараховуються миттєво.

Повна назва:
ТОВ "1 Безпечне агентство необхідних кредитів"
Головний офіс:
01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б
Телефон:
073 369 41 11; 067 369 41 11; 050 369 41 11; контакт центр: 0 800 214 111

Кредит MyCredit

Умови

Сума від 100 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 1 день до 64 дня

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 років; паспорт громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер); банківська картка VISA або MasterCard; мобільний телефон; електронна пошта.

Як погасити кредит

В особистому кабінеті на сайті MyCredit; за допомогою інтернет-банкінгу; в касі будь-якого українського банку за реквізитами компанії; через термінали самообслуговування Ibox, EasyPay, City24, Банка Фамільний, 2 click, 24 non Stop; за телефоном (для клієнтів ПриватБанку) зателефонувавши в службу клієнтської підтримки та вказавши реквізити компанії.

Відсоткова ставка

при першому зверненні процентна ставка в сервісі MyCredit становить 0,01% за день користування кредитними коштами. Ставка при наступних зверненнях становить 1,99%.

Рішення на кредит

до 15 хвилин.

Інформація про компанію MyCredit

MyCredit – українська мікрофінансова організація, що видає кредит онлайн на карту за 20 хвилин. Сервіс приймає та обробляє заявки цілодобово. Одним із власників ТОВ "1 Безпечне агентство необхідних кредитів" станом на лютий 2021 року є Тігіпко Сергій Леонідович (20%).

Керівник: Дейнікова Наталія Василівна.

Переваги: Мій Кредит працює в режимі 24/7 без перерви, без вихідних і святкових днів; перша позика до 6 000 гривень; кешбек за кредит; відстрочка 3 дні без нарахування штрафів (грейс-період); можлива пролонгація кредиту; онлайн кредит можна оформити на 64 дні.

Щоб отримати MyCredit онлайн: необхідно обрати суму і термін кредиту, далі підтвердити реєстрацію в сервісі my credit за допомогою смс з цифровим кодом; після реєстрації в Особистому кабінеті MyCredit вказати ПІБ, дату народження, паспортні дані та ІПН; прив'язати банківську картку, надіслати заявку і дочекатися рішення. Протягом декількох хвилин після згоди на кредит, гроші зараховуються на вказану картку. В особистому кабінеті MyCredit можна стежити за статусом заявки.

Погасити MyCredit можна: через особистий кабінет MyCredit; за допомогою інтернет-банкінгу; в касі будь-якого українського банку за реквізитами компанії; через термінали самообслуговування Ibox, EasyPay, City24, Банку Фамільний, 2 click, 24 non Stop, FlashPay; за телефоном (для клієнтів ПриватБанку) зателефонувавши в службу клієнтської підтримки та вказавши реквізити компанії.

В MyCredit завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу схвалюється 9 із 10 заявок. Сервіс пропонує програму лояльності для постійних клієнтів, а також доступні промокоди, які можна отримати через сторінки сервісу в соцмережах.