МФО

Dinero

Dinero – онлайн кредит на банківську карту за 15 хвилин без жодних додаткових документів і перевірки доходів.

Повна назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНСТАФІНАНС"
Головний офіс:
03035, м. Київ, вул. Сурикова, 3А
Телефон контакт центра:
067 326 2233; 073 326 2233; 050 326 2233
Социальні мережі:

Кредит Dinero

Умови

Сума від 300 грн. - до 23000 грн.
Термін
від 7 днів до 30 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 років; паспорт громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер); банківська картка; мобільний телефон; відсутність істотних прострочень в інших компаніях.

Як погасити кредит

через dinero особистий кабінет; за допомогою Контакт-центру Dinero.ua; через термінали самообслуговування (Fbank.com.ua, Ibox.ua, Easypay.ua, fc-sistema.com); у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами компанії.

Відсоткова ставка

перший кредит – під 0.1% на 30 днів.

Рішення на кредит

до 15 хвилин.

Інформація про компанію Dinero

Dinero – фінансова компанія, яка видає короткострокові онлайн кредити без застави. Гроші на картку можна отримати цілодобово.

Керівник: Борцовс Артьомс.

Переваги: Дінеро видає кредити онлайн в режимі 24/7; перший кредит до 15 000 гривень під 0.1%; гроші можна отримати за 5 хвилин; без довідок і поручителів; можливість пролонгації кредиту.

Щоб отримати dinero кредит: необхідно обрати на сайті сервісу за допомогою калькулятора суму і термін кредитування; заповнити анкету з точними даними; дочекатися рішення і отримати гроші на картку.

Погасити кредит: через dinero особистий кабінет; за допомогою Контакт-центру Dinero.ua; через термінали самообслуговування (Fbank.com.ua, Ibox.ua, Easypay.ua, fc-sistema.com); у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами компанії.

Сервіс Dinero часто проводить акції для своїх клієнтів, а на сторінках компанії в соцмережах можна отримати промокод dinero на знижку.