МФО

Качай Гроші

Качай Гроші – український онлайн сервіс мікрокредитування, що надає кошти на картку швидко і цілодобово. Заявка по кредиту обробляється протягом декількох хвилин.

Повна назва:
ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
Головний офіс:
04050, м. Київ, вулиця Іллєнка Юрія, будинок 18Б, офіс 204
Телефон:
(044) 337 67 27

Кредит Качай Гроші

Умови

Процентна ставка 2% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 5 днів до 30 днів
Одноразова комісія 10%

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 до 65 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер; мобільний телефон; електронна пошта; платіжна картка Visa або MasterCard будь-якого українського банку.

Як погасити кредит

в Особистому кабінеті за допомогою банківської картки; через мережу терміналів Приватбанку; онлайн за допомогою сервісу Pogashay.com.ua; банківським переказом в будь-якому банку України за реквізитами компанії.

Час на оформлення кредиту

займає до 30 хвилин.

Перша позика

максимальна сума 10 000 гривень.

Разова комісія

0% – для нових клієнтів, що звертаються вперше за отриманням кредиту та бажають отримати кредит під 0,01% річних; 20% – для нових клієнтів, що звертаються вперше за отриманням кредиту та для клієнтів, що мають прострочену заборгованість хоча б за одним з раніше отриманих кредитів та така заборгованість існує більше ніж 1 календарний день протягом останніх 3 місяців; а також для повторних клієнтів, у яких загальний строк користування попередніми кредитами – менше, ніж 7 днів.

Інформація про компанію Качай Гроші

Качай Гроші – український онлайн сервіс мікрокредитування, що надає кошти на картку швидко і цілодобово. Заявка по кредиту обробляється протягом декількох хвилин.

Керівник ТОВ "Качай Гроші": Побережний Олександр Юрійович.

Засновники компанії: Столяров Андрій Сергійович (10%) та ТОВ "СП-Актив" (90%), Україна.

Переваги: Сервіс пропонує отримати до 10 000 гривень вже при першому зверненні. Мінімальна кількість документів – паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН). Можлива пролонгація до 10 разів.

Щоб отримати кредит необхідно обрати бажану суму і термін кредитування; заповнити анкету та верифікувати банківську картку; після отримання позитивного рішення ознайомитися з умовами договору і підписати його в Особистому кабінеті. Після цього гроші автоматично будуть зараховані на вказану картку.

Погасити кредит: можна в Особистому кабінеті за допомогою банківської картки; через мережу терміналів Приватбанку; онлайн за допомогою сервісу Pogashay.com.ua; банківським переказом в будь-якому банку України за реквізитами компанії.

Програма лояльності: сервіс "Качай Гроші" виділяє 3 категорії за програмою лояльності: Silver, Gold, VIP. За такою програмою онлайн-сервіс пропонує знижки на кредити в залежності від кількості взятих раніше кредитів, а також можливість взяти кожного наступного разу більшу суму.