Правила користування

Мета правил - позначити межі, дотримання яких необхідно для використання форуму, блогів, коментарів та інших. Інтерактивного ресурсу сайту banksonline.com.ua. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства України.

Загальні положення

Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом

Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою banksonline.com.ua.

Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши свої ім'я та діючу електронну адресу.

Інтерактивні ресурси сайту

Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо тематики, заданої в темі ресурсу.

Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.

Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони відносяться до іншої тематики.

На сайті заборонено

Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.

Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного або сексуального характеру.

Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.

Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

Реклама (Не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Заборонено множинне повторення текстових заготовок.

Модерування

Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги і т.д.) є постмодерованими. У разі, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.

Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.

Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, зазначеної в контактах сайту.

Підсумкові положення

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.

Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.

З усіх питань, пов'язаних з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, зв'язуйтеся з редакцією - [email protected], або надання послуг технічної підтримки - [email protected]