МФО

MoneyBOOM

Moneyboomсервіс онлайн кредитування, який працює цілодобово і зараховує гроші на картку для постійних клієнтів миттєво.

Повна назва:
ТОВ "ІНФІНАНС"
Головний офіс:
Україна, 01033, Київ, вул. Жилянська, б. 41

Кредит MoneyBOOM

Умови

Процентна ставка 1.75% в день
Сума від 250 грн. - до 20000 грн.
Термін
від 1 день до 90 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 років; паспорт громадянина України та ІПН (індивідуальний податковий номер); банківська картка; мобільний телефон.

Як погасити кредит

через Moneyboom особистий кабінет за допомогою банківської платіжної картки; через мережу терміналів самообслуговування (Easypay, Ibox, City24); у відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії; оплата в касі банка-партнера – ОТР банк (комісія: 0,2% від суми платежу, мінімальна – 15 гривень).

Максимальна денна відсоткова ставка

3.5%.

Гроші на карту

до 7 хвилин.

Інформація про компанію MoneyBOOM

Moneyboom – швидкий онлайн сервіс мікрокредитування. Компанія працює цілодобово без святкових і вихідних днів.

Керівник: Балабко Олександр Олександрович.

Переваги: гроші на картку можна отримати в режимі 24/7; Манібум перший кредит до 5 000 гривень; гроші на картку за 7 хвилин; без довідки про доходи та поручителів; пролонгація кредиту без комісій.

Щоб отримати money boom кредит: за допомогою калькулятора на сайті сервісу Moneyboom необхідно обрати суму і строк кредиту; відправити заявку на позику і зареєструватися в системі; після позитивного рішення по заявці необхідно підписати електронний договір і додати фото документів або пройти ідентифікацію за допомогою BankID; гроші зараховуються протягом 7 хвилин на вказану банківську карту.

Погасити кредит: через Moneyboom особистий кабінет за допомогою банківської платіжної картки; через мережу терміналів самообслуговування (Easypay, Ibox, City24); у відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії; оплата в касі банка-партнера – ОТР банк (комісія: 0,2% від суми платежу, мінімальна – 15 гривень).

Moneyboom пропонує знижки та акції по промокодах для постійних і нових клієнтів сервісу. А серед клієнтів сервісу Мані Бум на своїх сторінках в соцмережах розігрує цінні призи.