МФО

СreditPlus

CreditPlus – сервіс онлайн кредитування, який обробляє заявки користувачів у режимі 24/7. Кредит оформляється онлайн за 7 хвилин, без довідок і поручителів, не виходячи з дому.

Повна назва:
ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА"
Головний офіс:
03062, м. Київ, проспект Перемоги, 90-А
Телефон контакт центра:
0 (800) 330-263 (безкоштовно по Україні)
Социальні мережі:

Кредит CreditPlus

Умови

Процентна ставка 1.9% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 3 дня до 30 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

Громадянство України; вік від 18 до 65 років; наявність мобільного телефону; наявність паспорта (або ID-карти) та ідентифікаційного коду; наявність банківської картки.

Розгляд заявки

Перший кредит 7-15 хв. Повторний 2-5 хв.

Як погасити кредит

В особистому кабінеті за допомогою картки будь-якого українського банку; за допомогою Приват24; через мережу терміналів ПриватБанку, IBox, EasyPay, City24, Sistema (SIS) готівкою або картою; банківським переказом у касі будь-якого банку України.

Програма лояльності

так.

Інформація про компанію СreditPlus

CreditPlus – сервіс онлайн кредитування, який обробляє заявки користувачів у режимі 24/7. Кредит оформляється онлайн за 7 хвилин, без довідок і поручителів, не виходячи з дому.

ТОВ "Авентус Україна" працює за Свідоцтвом (ФК №870 від 28.02.2017) виданим Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг).

Засновником компанії є ЗАТ "АЛДЕҐА" (100%), Литва.

Керівник ТОВ "Авентус Україна": Довгаль Володимир Вікторович.

Перевагою сервісу є те, що перший кредит можна отримати до 10 000 гривень. Надається кредит онлайн на картку цілодобово.

Щоб отримати кредит необхідно заповнити заявку на сайті (обрати необхідну суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора), дочекатися рішення (заповнити анкету, без необхідності завантажувати копії документів і фотографій) і після підписання договору за допомогою SMS коду, відразу ж отримаєте гроші на карту.

Погасити кредит можна в Особистому кабінеті за допомогою банківської карти; за допомогою Приват24; через мережу терміналів ПриватБанку, IBox, EasyPay, City24, Sistema (SIS) готівкою або картою; у касі банків.

Також сервіс надає різні програми лояльності для постійних клієнтів.