МФО

КАПУСТА У КИШЕНІ

Капуста у кишені – сервіс онлайн кредитів на картку Visa/MasterCard будь-якого банку України.

Повна назва:
ТОВ "КРЕДИТНІ ІННОВАЦІЇ"
Головний офіс:
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 12
Телефон:
+38 (044) 338-07-79 (Час роботи служби підтримки: з 9:00 до 18:00, без перерви та вихідних)
Социальні мережі:

Кредит Капуста у Кишені

Умови

Процентна ставка 2% в день
Сума від 500 грн. - до 10000 грн.
Термін
від 5 днів до 30 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 до 65 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер; е-mail та мобільний телефон.

Як погасити кредит

через Особистий кабінет за допомогою банківської картки на сайті сервісу ikapusta; в терміналах самообслуговування (мережа терміналів ПриватБанку або Квітки); в касі будь-якого банку України банківським переказом за реквізитами компанії.

Рішення на кредит

до 10 хвилин.

Перша позика

максимальна сума 5 000 гривень.

Разова комісія

15% - для нових клієнтів, що звертаються вперше за отриманням кредиту та для клієнтів, що мають прострочену заборгованість хоча б за одним з раніше отриманих кредитів та така заборгованість існує більше ніж 1 календарний день протягом останніх 3 місяців; а також для повторних клієнтів, загальний строк користування попередніми кредитами - менше, ніж 7 днів. 10% - для всіх інших категорій повторних клієнтів.

Інформація про компанію КАПУСТА У КИШЕНІ

Капуста у кишені – сервіс онлайн кредитів на картку Visa/MasterCard будь-якого банку України. Сервіс належить ТОВ "Кредитні інновації". Компанія була заснована в березні 2018 року Товариством з обмеженою відповідальністю "СТРАЙКЕР" (100%), Україна.

Керівник: Білих Володимир Володимирович.

Переваги: сервіс "Капуста у кишені" приймає заявки на кредит 24/7; 70% рішень приймаються автоматично за 10 хвилин; без довідки про доходи; автоматична пролонгація кредиту.

Щоб отримати кредит необхідно: обрати бажану суму та строк кредиту на кредитному калькуляторі; подати заявку і заповнити анкету; після позитивного рішення про надання кредиту необхідно верифікувати банківську картку та підписати Кредитний договір в особистому кабінеті, а далі гроші будуть перераховані на вказану картку.

Погасити кредит: через Особистий кабінет за допомогою банківської картки на сайті сервісу ikapusta; в терміналах самообслуговування (мережа терміналів ПриватБанку або Квітки); в касі будь-якого банку України банківським переказом за реквізитами компанії.

Капуста у Кишені пропонує для своїх постійних клієнтів знижену ставку за кредитом для сум від 8 000 гривень.