МФО

Forzacredit

ForzaCredit – сервіс мікрокредитування, який працює цілодобово і видає кредити онлайн на картку будь-якого банку України.

Повна назва:
ТОВ "ФК "ФОРЗА"
Головний офіс:
04080, м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
Телефон контакт центра:
0 800 300770

Кредит ForzaCredit

Умови

Процентна ставка 2% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 5 днів до 15 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 до 70 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер; е-mail та мобільний телефон; карта будь-якого українського банку.

Як погасити кредит

на сайті сервісу forzacredit без реєстрації за реквізитами або в Особистому кабінеті; через онлайн сервіси LIQPAY, Portmone, iPay, EasyPay, PayHub; через Приват24; в мережі терміналів самообслуговування EasyPay, City24, 2Click, Система, 24NonStop; у відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії.

Перша позика

максимальна сума 4 000 гривень.

Інформація про компанію Forzacredit

ForzaCredit – сучасний онлайн сервіс мікрокредитування, який належить ТОВ "ФК "ФОРЗА". У свою чергу товариство було засноване в листопаді 2017 року Компанією з обмеженою відповідальністю "Житна Девелопмент Лімітед", Кіпр (90%) та Дзюбою Людмилою Іванівною, Україна (10%).

Керівник компанії: Кривошеєв Михайло Миколайович.

Переваги: Форза Кредит працює цілодобово; отримати forza кредит можна онлайн з 18 років; смс-сповіщення за два дні до закінчення договору; можлива пролонгація кредиту.

Щоб отримати кредит Форза необхідно: зареєструватися на сервісі Forza Fredit і створити свій акаунт; заповнити анкету та прикріпити фото паспорту та ІПН; обрати необхідну суму кредитування та строк за допомогою онлайн-калькулятора та відправити заявку; рішення прийде на телефон і e-mail протягом 10-30 хвилин при першому зверненні; після погодження позики необхідно підписати кредитний договір за допомогою смс-коду, а далі гроші перераховуються на вказану банківську картку.

Погасити Форза кредит: на сайті сервісу forzacredit без реєстрації за реквізитами або в Особистому кабінеті; через онлайн сервіси LIQPAY, Portmone, iPay, EasyPay, PayHub; через Приват24; в мережі терміналів самообслуговування EasyPay, City24, 2Click, Система, 24NonStop; у відділенні будь-якого банку України за реквізитами компанії.

Сервіс ForzaCredit часто проводить акції для постійних клієнтів, а також можна отримати Форза Кредит промокод на знижку після рекомендації другу.