МФО

AlexCredit

Alex Credit – онлайн сервіс з видачі кредиту на банківську картку, який не вимагає довідку про доходи чи з місця роботи.

Повна назва:
ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ"
Головний офіс:
49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Якова Самарського, буд. 12А
Телефон:
+38 099 618 64 64; +38 097 618 64 64; +38 093 618 64 64
Социальні мережі:

Кредит Alexcredit

Умови

Процентна ставка 1.7% в день
Сума від 100 грн. - до 12000 грн.
Термін
від 5 днів до 30 днів

Додаткова інформація

Як отримати кредит онлайн

необхідно вибрати суму і термін кредиту, надіслати заявку. У заявці заповнюються персональні дані, вказується платіжна картка.

Що потрібно для отримання кредиту

мобільний телефон, паспорт, ІПН, банківська картка.

Як сплатити кредит

оплатити кредит можна в Особистому кабінеті за допомогою банківської карти, в платіжних терміналах iBox і EasyPay, в терміналах ПриватБанку або через Приват24, а також перерахувавши гроші на розрахунковий рахунок компанії через касу будь-якого банку.

Програма лояльності

так.

Інформація про компанію AlexCredit

Компанія ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ" була заснована в травні 2017 року. Alex Credit – онлайн сервіс з видачі кредиту на банківську картку, який не вимагає довідку про доходи чи з місця роботи.

Керівник: Єгоров Вадим Петрович.

Переваги: заявку можна подати цілодобово; швидке рішення по кредиту (система обробляє заявки автоматично); для нових клієнтів перший кредит до 3000 гривень з мінімальним відсотком по кредиту; позика видається працездатним громадянам України у віці від 18 до 65 років.

Щоб отримати кредит потрібно: надіслати заявку з необхідною сумою; вказати персональні дані; банківську картку (верифікація картки обов'язкова). Після схвалення заявки, необхідно підписати договір (в електронному вигляді на сайті AlexCredit в особистому кабінеті) і кошти будуть перераховані на вказану картку.

Погасити кредит можна: в Особистому кабінеті будь-якою банківською карткою цілодобово; через платіжні термінали (IBox, EasyPay, ПриватБанк) або через Приват24 обов'язково зазначивши особистий номер кредиту; в касі будь-якого банку України за реквізитами компанії.

Сервіс пропонує різні програми лояльності для постійних клієнтів.