МФО

KF.UA

KF.UA (Компаньйон Фінанс) – кредит готівкою або на банківську картку будь-якого банку України.

Повна назва:
ТОВ "КФ.ЮА"
Головний офіс:
03057, Київ, вул. Вадима Гетьмана, буд. 6А, оф. (кв.) 602
Сайт:
Телефон контакт центра:
0 800 30 00 88
Социальні мережі:

Кредит KF.UA Стандартний

Умови

Процентна ставка 2% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 5 днів до 15 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18-65 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер; е-mail та мобільний телефон; карта будь-якого українського банку.

Як погасити кредит

в Особистому кабінеті; за допомогою сервісу EasyPay; в мережі терміналів самообслуговування (iBox, EasyPay, City24, 2Click, Система, 24NonStop); в касі будь-якого українського банку за реквізитами компанії; готівкою у мережі відділень КФ ЮА; за допомогою сервісу NovaPay у відділеннях "Нова Пошта".

Платіж за користування кредитом при оформленні у відділеннях

99 гривень.

Інформація про компанію KF.UA

KF.UA (Компаньйон Фінанс) – фінансова організація, яка видає кредит готівкою або на картку. Компанія була зареєстрована в лютому 2018 року і працює за ліцензією Нацкомфінпослуг. КФ.ЮА має понад 140 відділень в 20 містах і населених пунктах.

Керівник: Чебанова Наталя Василівна.

Переваги: kf кредит онлайн можна взяти цілодобово – заявки обробляються в режимі 24/7, без вихідних і в святкові дні; КФ позику можна взяти готівкою в одному з відділень мережі; при першому зверненні перевірка заявки в середньому займає 15 хвилин.

Щоб отримати kf кредит потрібно: за допомогою онлайн-калькулятора обрати суму і натиснути "Взяти кредит"; пройти реєстрацію на сайті та додати банківську картку в Особистому кабінеті; заповнити коротку анкету та відправити заявку; після схвалення заявки необхідно підписати кредитний договір за допомогою SMS коду і за декілька хвилин гроші будуть зараховані на вказану картку.

Погасити kf ua кредит: через Особистий кабінет за допомогою банківської картки; за допомогою сервісу EasyPay; в мережі терміналів самообслуговування (iBox, EasyPay, City24, 2Click, Система, 24NonStop); в касі будь-якого українського банку за реквізитами компанії; готівкою у мережі відділень КФ ЮА; за допомогою сервісу NovaPay у відділеннях "Нова Пошта".

KF.UA має свою сторінку в соцмережі Facebook, на якій часто публікується новий kf.ua промокод на знижку.