МФО

SOS CREDIT

Сервіс Sos Credit надає кредит онлайн на картку швидко і без довідки про доходи.

Повна назва:
ТОВ "СОС КРЕДИТ"
Головний офіс:
Україна, 04070, Київ, вул. Почайнинська, 23
Телефон:
(044) 36 36 767 (з 9:00 до 18:00 - будні); контакт центр: 0 (800) 211 767 (Дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні. Дзвінки з номерів мобільного зв'язку можуть тарифікуватися оператором)

Кредит SOS CREDIT

Умови

Процентна ставка 3% в день
Сума від 500 грн. - до 15000 грн.
Термін
від 7 днів до 30 днів

Додаткова інформація

Вимоги до позичальника

вік від 18 років; паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер; е-mail та мобільний телефон; карта будь-якого українського банку.

Як погасити кредит

в Особистому кабінеті; в терміналах самообслуговування (наприклад, ПриватБанк); в касі будь-якого банку України за реквізитами компанії; у відділенні Укрпошти по всій території України.

Перша позика

максимальна сума 5 000 гривень.

Відсоткова ставка на перший кредит

0,01%.

Інформація про компанію SOS CREDIT

Sos Credit – онлайн сервіс мікрокредитування, який працює цілодобово і без вихідних. ТОВ "СОС КРЕДИТ" було зареєстровано в листопаді 2014 року компанією СОС КРЕДИТ ХОЛДИНГ Б.В, Нідерланди (90%) і АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "ПЕТРОС", Україна (10%).

Керівник ТОВ "СОС КРЕДИТ": Тімофєєв Ярослав Андрійович.

Переваги: сервіс працює в режимі 24/7; кредит можна отримати з 18 років; оформлення заявки займе до 20 хвилин; ніяких прихованих платежів і комісій; без довідки про доходи.

Щоб отримати СОС Кредит: необхідно обрати потрібну суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора на сайті сервісу soscredit; далі заповнити коротку анкету і пройти реєстрацію; прив'язати банківську картку в Особистому кабінеті та відправити заявку на кредит; після схвалення заявки потрібно ознайомитися з Договором і підписати його в Особистому кабінеті, а далі гроші миттєво будуть зараховані на вказану картку.

Погасити кредит: в Особистому кабінеті; в терміналах самообслуговування (наприклад, ПриватБанк); в касі будь-якого банку України за реквізитами компанії; у відділенні Укрпошти по всій території України.

Сервіс Sos Credit пропонує своїм постійним клієнтів зручну програму лояльності, а також часто надається sos credit промокод, який можна знайти на сторінках сервісу в соцмережах.