Новини

Пам'ятна монета "Кінь Пржевальського"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

29 липня 2021 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна" і розпочинає ряд монет "Чорнобиль. Відродження".

Монета присвячена коню Пржевальського – єдиному існуючому виду диких коней, що збереглися донині в первісному вигляді, і який занесено до Міжнародної Червоної книги з природоохоронним статусом "на межі зникнення".

Після аварії на Чорнобильській атомній електростанції вже у 90-х роках на території зони відчуження була створена вільна популяція коней Пржевальського.

У 2016 році на території, що постраждала від наслідків аварії на ЧАЕС, було створено найбільший і наймолодший об'єкт природно-заповідного фонду України – Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник. Попри таку страшну катастрофу природа виявилася сильнішою і вже через 15-20 років після аварії, вчені помітили зростання чисельності типових та появу рідкісних видів флори та фауни.

Пам'ятна монета номіналом 5 гривень виготовлена з нейзильберу, маса – 16.54 г, діаметр – 35 мм, тираж – 20 000 штук. Рекомендована ціна НБУ становить 71 гривня. Цю монету можна замовити у сувенірному пакуванні – вартість складе 104 гривні.

На аверсі монети знаходиться символічне колесо життя, що знаменує відродження природи. У центрі – стилізований міжнародний знак "Радіаційна загроза", оповитий листям.

На реверсі монети на тлі пейзажу зображено коня Пржевальського, вгорі – коня та лоша.

Джерело: old.bank.gov.ua
Перегляди: 612
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua