Новини

Завершено ліквідацію ще двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Відповідно до статті 53 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" 09 та 10 липня 2019 року відповідно, до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про державну реєстрацію припинення Публічного акціонерного товариства "Фінростбанк" та Публічного акціонерного товариства "Інтеркредитбанк" як юридичної особи. Таким чином ліквідація банків вважається завершеною, а банки ліквідованими, йдеться в офіційному повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, Фінростбанк був зареєстрований 29 січня 1993 року. 15 липня 2014 року НБУ прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. 16 жовтня 2014 року було прийняте рішення про ліквідацію АТ "Фінростбанк". Станом на 01 січня 2014 року власником істотної участі в банку був Бондарев Олександр Михайлович (50%).

ПАТ "Інтеркредитбанк" було зареєстровано Національним банком 14 червня 2011 року. 10 жовтня 2014 року НБУ прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. 16 січня 2015 року розпочалася ліквідація банку. Власниками істотної участі в банку станом на 01 січня 2014 року були: ТОВ "Сільськогосподарська компанія Файна" (30,38%), директором якої був Єфремов Андрій Анатолійович; Доброгорська Валентина Мірза-Ага (19,64%); Тугай Вадим Вікторович (20,14%); Тугай Володимир Вікторович (15,18%); Скляренко Наталія Олександрівна (14,91%).

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 1300
Новини
Реклама

Мікрокредитування - популярний сучасний вид фінансування, що відрізняється швидкою видачею дрібних сум кредитів громадянам країни. Це дуже виручає, коли потрібно терміново здійснити покупку, а грошей бракує

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua