Новини

ПриватБанк компенсує вартість авіаквитків у разі затримки рейсів

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Тема компенсації вартості авіаквитків через часті затримки авіарейсів або ж і взагалі скасування рейсу завжди є актуальною. Але в будь-якому разі авіаперевізник, скасовуючи або затримуючи рейс, повинен надавати пасажирам на їх запит пояснення щодо підстав скасування чи затримки рейсу.

ПриватБанк розширив можливості сервісу компенсації вартості авіаквитків і пропонує користуватися ним. Даний сервіс дозволяє отримати гроші не лише в разі скасування авіарейсів, а й у разі затримки вильоту, йдеться у повідомленні прес-центру банку.

Якщо авіаквиток куплено через ПриватБанк і підключено сервіс "Компенсація вартості авіарейсу", у разі затримки вильоту на 2-7 годин банк поверне половину вартості квитка. Якщо рейс затримується більше 7 годин, банк забезпечить виплату на картку 80% його вартості, а в разі скасування рейсу клієнт банку отримає 100% компенсації.

У разі затримки рейсу компенсації виплачуються на картку ПриватБанку протягом години після прибуття в кінцевий пункт призначення. Якщо виліт скасовано, гроші буде виплачено відразу після того, як стало відомо про його скасування. Компенсації нараховуються автоматично – для отримання виплат не потрібно жодних дзвінків, заяв або документів. Виплата компенсацій від банку не залежить від того, скільки і в якому вигляді компенсує сама авіакомпанія.

Підключити такий сервіс можна відразу під час купівлі авіаквитка через ПриватБанк. Для цього в Приват24 та на сайті bilet.pb.ua є спеціальна форма замовлення послуги. Також підключитися до сервісу можна й через кілька днів після купівлі авіаперельоту, але не пізніше ніж за 48 годин до вильоту (у Приват24, меню "Архів квитків"). Вартість сервісу "Компенсація вартості авіарейсу" становитиме від 5 до 10% ціни квитка.

Джерело: privatbank.ua
Банки: ПриватБанк

Офіційний курс валют України на 6 березня 2025 року демонструє зниження курсу долара та зростання євро і злотого

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України виявив ознаки незаконного кредитування в компанії "BitCapital". Порушення законодавства полягало в тому, що організація маскувала кредити у гривні під позики в криптовалюті.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

32-річний рівнянин ошукав жителів області на понад 100 тисяч гривень, використовуючи схему псевдокредитів. Суд призначив йому покарання — 1 рік позбавлення волі

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України оновив правила забезпечення платоспроможності страховиків. Нові вимоги стосуються технічних резервів, облігацій зовнішніх державних позик та гарантійних внесків. Зміни враховують умови воєнного стану та потреби ринку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

”АТ “КОМІНВЕСТБАНК” за рішенням НБУ визнано неплатоспроможним. Це не вплине на стабільність банківського сектора, оскільки частка банку становить лише 0,04% від усього ринку. Вкладникам гарантується повне відшкодування коштів, загальна сума виплат становить 432 млн. грн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

В Україні спостерігається критична нестача робочої сили, що впливає на економіку та бізнес. Через війну та міграцію виникла необхідність залучення нових працівників та перекваліфікації неактивного населення

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Група «ТАС» придбала 100% акцій Ідея Банку Україна за $34 мільйони. Угода очікує на погодження Національного банку та Антимонопольного комітету України. Можливе підвищення вартості угоди залежно від рівня оподаткування.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Національний банк України визнав ПРАТ "СК "ОРАНТА-СІЧ" неплатоспроможним через істотне недотримання вимог до капіталу. Страховику анульовано ліцензію, а національний регулятор звернеться до суду з заявою про банкрутство.
Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про пропозицію надання Україні 35 млрд євро безповоротної макрофінансової допомоги на 2024-2025 роки, погашення якої відбуватиметься за рахунок доходів від заморожених російських активів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua