Новини

Пам'ятна монета "100 років НМАПО імені П. Л. Шупика"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України сьогодні ввів у обіг пам'ятну монету "100 років Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика". Монета номіналом 2 гривні продовжує серію "Вищі навчальні заклади України". Її виготовлено з нейзильберу, маса – 12.8 г, діаметр – 31 мм, тираж – 30 000 штук.

Пам'ятна монета присвячена провідному закладу післядипломної освіти, сучасному науковому центру, який здійснює підготовку фахівців, наукових і педагогічних кадрів та підвищення кваліфікації лікарів, провізорів і молодших медичних спеціалістів для сфери охорони здоров'я. Академія є правонаступником Клінічного інституту для удосконалення лікарів, який був одним із перших навчальних і наукових закладів, утвореним у листопаді 1918 року за ініціативи медичної громадськості Києва – професійної Спілки київських лікарів.

На сьогодні в складі НМАПО імені П. Л. Шупика функціонує 3 інститути (Інститут сімейної медицини, Інститут стоматології, Український державний інститут репродуктології), 5 факультетів (хірургічний, терапевтичний, педіатричний, медико-профілактичний і фармацевтичний, факультет підвищення кваліфікації викладачів), 81 кафедра і Центральна науково-дослідна лабораторія, 4 центри: науковий навчально-методичний центр дистанційної освіти, науково-дослідний центр, стоматологічний практично-навчальний медичний центр, центр симуляційних методів навчання, 3 відділення: удосконалення молодших спеціалістів з медичною освітою за фахом "Стоматологія", удосконалення зубних техніків, підвищення кваліфікації молодших спеціалістів та соціальних працівників.

На аверсі монети у центрі на тлі стилізованих хреста і земної кулі розміщено символ медицини – чаша зі змією та девіз академії українською мовою та латиною; на реверсі – в медальйоні портрет П. Л. Шупика та назва академії (використано тамподрук).

Роздрібна ціна НБУ на цю пам'ятну монету становить 49 гривень. Придбати монети можна у регіональних відділеннях НБУ та банках-дистриб'юторах АТ "Ощадбанк", АБ "Укргазбанк".

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 1248
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua