Новини

НБУ попереджає про компанію Royal Standard

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Компанія Royal Standard (ТОВ "Роялстендард"), яка пропонує розмістити в себе "депозити" на неринкових умовах – під 24-33% річних у гривнях та 18-22% річних у USD – не має жодної ліцензії Національного банку України, про це повідомив НБУ на своїй офіційній сторінці у Facebook, через численні звернення громадян до регулятора.

Нагадаємо, що Національний банк не надає ліцензій на залучення депозитів, чи кредитування структурам, які не мають статусу банку. Водночас ця компанія не отримувала таких ліцензій і у інших регуляторів фінансового сектору - Нацкомфінпослуг та НКЦПФР.

Більш того, у ТОВ "Роялстендард" взагалі не має статусу фінансової установи. Тобто компанія за законом не може залучати депозити чи видавати кредити.

Як стало відомо, довірливим вкладникам в цій компанії обіцяють проценти, набагато вищі за банківські. Гроші пропонують вносити готівкою в офісі або перераховувати на їх банківський рахунок. Проценти обіцяють виплачувати на банківську картку, реквізити якої зазначаються в договорі.

У якості гарантії такого "депозиту" з вкладником укладається договір застави прав на рухоме/нерухоме майно, за яким вкладнику передається застава на майно вартістю "вдвічі" більшою за вартість депозиту. Людям пояснюють, що окрім прийому депозитів компанія також надає іншим особам кредити під заставу майна – саме права на це майно і передаються вкладникам в якості гарантії вкладу. Ринкова вартість та взагалі наявність такого майна викликає сумніви.

Національний банк звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати "фінансову" діяльність ТОВ "Роялстендард".

Нагадуємо, що надання послуг з кредитування та залучення вкладів в Україні підлягає обов'язковому ліцензуванню.

Компанія Royal Standard працює на ринку з 2012 року. І позиціонує себе як консалтингова компанія, яка надає консультації про інвестиції, про позики під заставу авто та нерухомості.

Джерело: www.facebook.com
Перегляди: 530
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua