Новини

НБУ попереджає про компанію Royal Standard

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Компанія Royal Standard (ТОВ "Роялстендард"), яка пропонує розмістити в себе "депозити" на неринкових умовах – під 24-33% річних у гривнях та 18-22% річних у USD – не має жодної ліцензії Національного банку України, про це повідомив НБУ на своїй офіційній сторінці у Facebook, через численні звернення громадян до регулятора.

Нагадаємо, що Національний банк не надає ліцензій на залучення депозитів, чи кредитування структурам, які не мають статусу банку. Водночас ця компанія не отримувала таких ліцензій і у інших регуляторів фінансового сектору - Нацкомфінпослуг та НКЦПФР.

Більш того, у ТОВ "Роялстендард" взагалі не має статусу фінансової установи. Тобто компанія за законом не може залучати депозити чи видавати кредити.

Як стало відомо, довірливим вкладникам в цій компанії обіцяють проценти, набагато вищі за банківські. Гроші пропонують вносити готівкою в офісі або перераховувати на їх банківський рахунок. Проценти обіцяють виплачувати на банківську картку, реквізити якої зазначаються в договорі.

У якості гарантії такого "депозиту" з вкладником укладається договір застави прав на рухоме/нерухоме майно, за яким вкладнику передається застава на майно вартістю "вдвічі" більшою за вартість депозиту. Людям пояснюють, що окрім прийому депозитів компанія також надає іншим особам кредити під заставу майна – саме права на це майно і передаються вкладникам в якості гарантії вкладу. Ринкова вартість та взагалі наявність такого майна викликає сумніви.

Національний банк звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати "фінансову" діяльність ТОВ "Роялстендард".

Нагадуємо, що надання послуг з кредитування та залучення вкладів в Україні підлягає обов'язковому ліцензуванню.

Компанія Royal Standard працює на ринку з 2012 року. І позиціонує себе як консалтингова компанія, яка надає консультації про інвестиції, про позики під заставу авто та нерухомості.

Джерело: www.facebook.com
Новини

”АТ “КОМІНВЕСТБАНК” за рішенням НБУ визнано неплатоспроможним. Це не вплине на стабільність банківського сектора, оскільки частка банку становить лише 0,04% від усього ринку. Вкладникам гарантується повне відшкодування коштів, загальна сума виплат становить 432 млн. грн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

В Україні спостерігається критична нестача робочої сили, що впливає на економіку та бізнес. Через війну та міграцію виникла необхідність залучення нових працівників та перекваліфікації неактивного населення

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Група «ТАС» придбала 100% акцій Ідея Банку Україна за $34 мільйони. Угода очікує на погодження Національного банку та Антимонопольного комітету України. Можливе підвищення вартості угоди залежно від рівня оподаткування.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Національний банк України визнав ПРАТ "СК "ОРАНТА-СІЧ" неплатоспроможним через істотне недотримання вимог до капіталу. Страховику анульовано ліцензію, а національний регулятор звернеться до суду з заявою про банкрутство.
Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про пропозицію надання Україні 35 млрд євро безповоротної макрофінансової допомоги на 2024-2025 роки, погашення якої відбуватиметься за рахунок доходів від заморожених російських активів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Національний банк України ухвалив рішення зберегти облікову ставку на рівні 13% для стабілізації інфляції та забезпечення стійкості валютного ринку. Водночас НБУ модифікував умови інших монетарних інструментів для підвищення ефективності їхнього використання.
Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України наклав штраф на ТОВ "ФК "ТЕХНОФІНАНС" за порушення законодавства у сфері фінансових послуг, зокрема за неправомірне використання інформації з кредитних історій. Компанія зобов'язана усунути порушення та надати відповідні підтвердження.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 вересня Уряд прийняв постанову, яка дозволяє Мінфіну проводити switch-операції з державними облігаціями. Це нововведення спрямоване на підвищення ефективності управління державним боргом та покращення ліквідності ринку облігацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України затвердив основні засади грошово-кредитної політики на середньострокову перспективу, що включає монетарні цілі на період війни та повоєнного відновлення. Основна мета – стабілізація цін, підтримка економіки та повернення до інфляційного таргетування.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua