Новини

Фонд гарантування вкладів продовжив строки ліквідації двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 03 грудня 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації для ПАТ "КБ "Актив-Банк" строком на один рік з 24 грудня 2018 року до 23 грудня 2019 року включно; ПАТ Банк "Контракт" строком на один рік з 11 грудня 2018 року до 10 грудня 2019 року включно.

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідаторів: для ПАТ "КБ "Актив-Банк" – Шевченку Андрію Миколайовичу строком на один рік з 24 грудня 2018 року до 23 грудня 2019 року включно; ПАТ Банк "Контракт" – Коваленку Олександру Володимировичу строком на один рік з 11 грудня 2018 року до 10 грудня 2019 року включно.

Нагадаємо, "Актив-банк" заснували брати Андрій та Сергій Клюєви ще в 2001 році. Національний банк зареєстрував ПАТ "КБ "Актив-Банк" 06 серпня 2002 року. 02 вересня 2014 року банк був віднесений до категорії неплатоспроможних і 03 вересня того ж року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів тимчасову адміністрацію.

ПАТ Банк "Контракт" (правонаступник АКБ "Антарес") був зареєстрований 18 травня 1993 року. 06 жовтня 2015 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення ПАТ Банк "Контракт" до категорії неплатоспроможних.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 653
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua