В процесі ліквідації
Банк

Актив-Банк

В процесі ліквідації

Повна назва

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «АКТИВ – БАНК»

Головний офіс

04070, м. Київ, вул. Борисоглібська 3

Телефон

+380 (44) 390 25 91, +380 (67) 536 06 26

Контакт центр

0 800 501 510

Головний офіс «Актив-Банк» на карті

Відомості про банк

«АКТИВ-БАНК» - це універсальна кредитно-фінансова установа, яка надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. Завдяки персоналізованому підходу до кожного бізнесу і вкладника, банк динамічно розвивається з моменту створення в 2001 році.

На сьогоднішній день Банк впевнено рухається вперед - відкриваються нові відділення, поліпшуються банківські процеси, підвищується рівень обслуговування, з'являються актуальні пропозиції.

25 відділень «АКТИВ-БАНКу» представлені в 10 областях України, мережа банкоматів входить в систему «АТМоСфера», яка охоплює понад 300 міст (4000 банкоматів). 1 листопада 2013 року капітал Банку склав 559,5 млн. грн., обсяг активів - 3,6 млрд. грн., а кредитний портфель - 2,3 млрд. грн.

«АКТИВ-БАНК» є членом міжнародних платіжних систем MasterCard International та VISA International, систем грошових переказів Western Union і Avers, входить в Незалежну асоціацію банків України, Асоціацію українських банків і Українську асоціацію членів платіжних систем EMA.

Крім того, «АКТИВ-БАНК» - учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, уповноважений банк з виплати пенсій та соціальної грошової допомоги, а також партнер Державної іпотечної установи.

Корпоративні цінності і принципи «АКТИВ-БАНКу» :

Оперативність. Завдяки чіткій координації бізнес-процесів та послідовності дій, ми оптимізуємо час прийняття рішень і підвищуємо швидкість обслуговування, зберігаючи при цьому якість.

Ефективність. Все, що ми робимо, націлене на досягнення конкретних результатів для наших клієнтів, акціонерів і суспільства. Завдяки цьому, ми вибудовуємо довгострокове партнерство.

Відповідальність. Ми сумлінно ставимося до виконання своїх обов'язків, зберігаючи прозорість, чесність і порядність.