Новини

Банк "Аркада" віднесено до категорії неплатоспроможних

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Правління Національного банку України ухвалило рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних у зв'язку зі зменшенням нормативів капіталу на 50 і більше відсотків від мінімально встановленого рівня.

Як зазначають в НБУ, проблеми в банку з капіталом відбулися через втрату основного активу – будівлі головного офісу та земельної ділянки у місті Києві за адресою вул. Ольгинська. У 2019 році банк "Аркада" надав зазначену нерухомість як заставу за кредитом. Кредит залучила пов'язана із банком компанія-забудовник.

Кредитор через несвоєчасне обслуговування боргу забудовником переоформив на себе право власності на цю будівлю. Після чого банк показав списання з балансу зазначеного об'єкта нерухомості. У результаті капітал банку впав нижче нормативного рівня та став від'ємний.

Національний банк, вивчивши матеріали про переоформлення права власності на дану нерухомість, звернувся до Національної поліції із заявою з приводу неправомірних дій посадових осіб банку та проханням зберегти зазначений об'єкт.

Понад 90% вкладників банку (понад 5 000 осіб) отримають вклади в повному обсязі. Розмір їх вкладів не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму в 200 тисяч гривень. Загалом Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладникам в обсязі 285 млн гривень.

У Національному банку наголошують, що проблеми з введенням в експлуатацію будинків ЖК "Еврика" та ЖК "Патріотика" не пов'язані із виведенням банку з ринку.

Нагадаємо, банк "Аркада" розпочав свою діяльність в червні 1993 року. Банк зосередив свою діяльність переважно на наданні фінансових послуг в галузі житлового будівництва.

Станом на 01 червня 2020 року власником істотної участі в банку є Паливода Костянтин Віталійович з опосередкованою часткою 74,80%.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 817
Банки: Банк Аркада
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua