Новини

Завершується ліквідація Терра Банку

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 березня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Терра Банк" було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ "Терра Банк" завершено.

Нагадаємо, банк було зареєстровано 18 жовтня 1996 року. ПАТ "Терра Банк" було правонаступником всіх прав та зобов'язань ЗАТ "Інвест-Кредит Банк" (Кривий Ріг).

У зв'язку з погіршенням ситуації в ПАТ "Терра Банк", неспроможністю виконувати свої зобов'язання перед вкладниками та іншими кредиторами, порушенням вимог нормативно-правових актів Національного банку України на початку серпня 2014 року регулятор визнав банк проблемним. 21 серпня 2014 року НБУ відніс банк до категорії неплатоспроможних.

24 грудня 2014 року Правління Національного банку України прийняло рішення про ліквідацію та відкликання банківської ліцензії ПАТ "Терра Банк".

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 436
Банки: Терра Банк
Новини

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 травня 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Діамантбанк" та ПАТ "Банк Михайлівський".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Київ" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

20 травня 2020 року Національний банк України випустить сувенірну банкноту зі срібла, що відтворює дизайн банкноти номіналом 1000 гривень зразка 2019 року.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до системи BankID НБУ приєднався ОТП Банк. Він став четвертим банком, який приєднався до системи у 2020 році.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк "Юнісон" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України розробив мобільний додаток UAPassportReader для зчитування інформації з біометричних документів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

14 травня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету "1075 років з часу правління княгині Ольги". Монета продовжує серію "Княжа Україна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

08 травня 2020 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення ПАТ "Український бізнес банк" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Центральний банк Російської Федерації та Міністерство фінансів РФ розробили законопроєкт, згідно з яким ЦБР виходить з капіталу ПАТ "Сбєрбанк Росії".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua