Новини

Завершено ліквідацію двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

18 листопада 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення Публічного акціонерного товариства "Омега Банк" та Публічного акціонерного товариства "КБ "Промекономбанк" як юридичних осіб. Таким чином ліквідація вказаних банків вважається завершеною, а банки ліквідованими, йдеться в офіційному повідомленні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Нагадаємо, Промекономбанк було зареєстровано 25 серпня 1993 року як "Ювесбанк". 08 вересня 2014 року Національний банк прийняв рішення про ліквідацію банку.

Омега Банк був зареєстрований НБУ 31 жовтня 1991 року. Національний банк України 30 січня 2015 року відніс ПАТ "Омега Банк" до категорії проблемних через встановлення факту здійснення банком ризикової діяльності, наслідком якої стало погіршення фінансового стану, та наявність загрози інтересам вкладників та інших кредиторів банку. 02 березня 2015 року банк віднесено до категорії неплатоспроможних, а 06 липня того ж року прийнято рішення про ліквідацію. Станом на 08 березня 2015 року власником істотної участі в банку був Лагун Микола Іванович (99,99% акцій).

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 285
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua