Новини

ВіЕс Банк приєднується до ТАСКОМБАНКу за спрощеною процедурою

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 липня Національний банк України надав дозвіл на реорганізацію шляхом приєднання ПАТ "ВіЕс Банк" до АТ "Таскомбанк" за спрощеною процедурою, про це повідомили у прес-центрі НБУ.

Попередній висновок про погодження проекту плану реорганізації шляхом приєднання ПАТ "ВіЕс Банк" до АТ "Таскомбанк" за спрощеною процедурою Національний банк надав 27 квітня 2018 року.

Нагадаємо, що Закон України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків" дає можливість провести реорганізацію банків шляхом приєднання за спрощеною процедурою, строк якої зменшено в декілька разів - з вісімнадцяти до трьох-чотирьох місяців.

У результаті реорганізації АТ "Таскомбанк" стане правонаступником усіх прав та обов'язків ПАТ "ВіЕс Банк" стосовно його клієнтів, партнерів, контрагентів.

АТ "Таскомбанк" у порядку правонаступництва набуде всіх прав за переданими йому активами, а також набуде обов'язків боржника за вимогами кредиторів (вкладників) за переданими зобов'язаннями без необхідності внесення змін до відповідних договорів.

Довідково: 10 жовтня 1991 року Національний банк України зареєстрував Електрон Банк. Реєстраційний номер - 25, статутний фонд - 40 млн карбованців. На зборах акціонерів прийнято рішення про створення ЗАТ "Електрон Банк".

У 2007 році Volksbank International AG (Австрія) став власником більш, ніж 98% акцій ВАТ "Електрон Банк". А вже 02 вересня 2008 року ВАТ "Електрон Банк" змінило назву на ВАТ "ФОЛЬКСБАНК".

15 лютого 2012 року Сбербанк Росії закрив угоду про придбання 100% акцій Volksbank International AG (VBI).

Рішенням загальних зборів акціонерів від 11 жовтня 2013 року ПАТ "ФОЛЬКСБАНК" змінює своє найменування на Публічне Акціонерне Товариство "Ві Ес Банк" (англійською мовою PJSC «VS Bank»).

В січні 2016 року "ВіЕс Банк" ввійшов до групи «банків іноземних банківських груп» згідно нової класифікації НБУ.

В грудні 2017 року ПАТ "ВіЕс Банк" змінив акціонера і ввійшов до складу Групи "ТАС". 12 грудня 2017 року відбулося закриття угоди щодо придбання Групою "ТАС" ПАТ "ВіЕс Банк" у міжнародної групи Сбербанк Європа (Sberbank Europe AG).

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 833
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua