Новини

Відновлення програми "Теплі кредити"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук повідомив, що відсьогодні відкрито фінансування державної програми "Теплі кредити".

Всі бажаючі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися даною Урядовою програмою в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

20% - на придбання "негазових" котлів (35% для субсидіантів);

35% - для утеплення індивідуального житла;

від 40% до 70% – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення "Теплих кредитів", зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

Участь в державній програмі "Теплих кредитів" дає ряд переваг для власників нерухомості: значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів; зменшити комунальні рахунки; підвищити комфорт в оселях; збільшити вартість будинку.

Нагадуємо, що у 2018 році Уряд виділив 400 млн грн. на компенсації за "Теплими кредитами", з яких 190 млн грн. – саме для ОСББ.

З початку дії програми у жовтні 2014 року і по сьогодні програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили більше 5 млрд грн. "теплих кредитів".

Джерело: saee.gov.ua
Перегляди: 607
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua