Новини

Володимир Баглай став генеральним директором БМД НБУ

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

За результатами відкритого відбору на вакантну посаду генерального директора Банкнотно-монетного двору Національного банку України з 23 січня 2018 року призначений Володимир Баглай. Про це повідомили у прес-центрі НБУ.

Раніше дану посаду очолював Сергій Іванюта, який звільнився за власним бажанням. Іванюта займав посаду генерального директора БМД НБУ з березня 2016 року.

В. о. Голови Національного банку України Яків Смолій зазначив, що одним з головних пріоритетів у діяльності новопризначеного керівника стане закріплення позицій Банкнотно-монетного двору на світовому ринку виробництва захищеного паперу та грошових знаків.

До призначення з листопада 2017 року Володимир Баглай виконував обов’язки генерального директора Банкнотно-монетного двору Національного банку України, з жовтня 2015 року – працював першим заступником керівника цього підприємства.

Загалом він працює на Банкнотно-монетному дворі Національного банку України з 2009 року, побудувавши успішну професійну кар’єру від інженера-технолога до першого заступника і виконуючого обов’язки генерального директора.

Володимир Баглай має профільну освіту, він закінчив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Технологія друкованих видань" у 2000 році. Вільно володіє англійською мовою.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 1030
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua