Новини

Versobank втратив банківську ліцензію

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 березня 2018 року Європейський центральний банк, за пропозицією Фінансової інспекції, визнав ліцензію на діяльність Versobank AS (Естонія) недійсною, про це повідомили в прес-центрі банку.

Відповідно до рішення Фінансової інспекції від 26 березня 2018 року всі угоди і операції АТ "Versobank AS" зупинені, а також негайно припиняються платежі вкладникам та іншим кредиторам.

Versobank запевняє всіх своїх клієнтів, що немає ніяких підстав для паніки і занепокоєння. Ліквідність банку знаходиться на високому рівні, що дозволяє банку покрити зобов'язання перед своїми клієнтами.

Нагадаємо, Versobank AS був заснований в жовтні 1999 року. До березня 2012 року контрольним пакетом акцій банку володів Cyprus Popular Bank Public Co Ltd (колишня назва Marfin Popular Bank Ltd) (Кіпр).

У 2012 році в банку відбулися зміни в складі акціонерів, що призвело до зміни назви і стратегії розвитку банку.

29 березня 2012 року основними акціонерами Versobank AS стали інвестори з України. Контрольний пакет акцій банку належить Українській агропромислової компанії UKRSELHOSPROM PCF LLC.

Компанія UKRSELHOSPROM PCF LLC входить до складу корпорації "Алеф", якій належить понад двадцять компаній, серед яких є банк, страхова компанія і компанія з управління активами.

Основними власниками підприємств, що входять в корпорацію "Алеф" є громадяни України - Вадим Єрмолаєв і Станіслав Віленський.

Джерело: www.versobank.com
Перегляди: 734
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua