Новини

Versobank втратив банківську ліцензію

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 березня 2018 року Європейський центральний банк, за пропозицією Фінансової інспекції, визнав ліцензію на діяльність Versobank AS (Естонія) недійсною, про це повідомили в прес-центрі банку.

Відповідно до рішення Фінансової інспекції від 26 березня 2018 року всі угоди і операції АТ "Versobank AS" зупинені, а також негайно припиняються платежі вкладникам та іншим кредиторам.

Versobank запевняє всіх своїх клієнтів, що немає ніяких підстав для паніки і занепокоєння. Ліквідність банку знаходиться на високому рівні, що дозволяє банку покрити зобов'язання перед своїми клієнтами.

Нагадаємо, Versobank AS був заснований в жовтні 1999 року. До березня 2012 року контрольним пакетом акцій банку володів Cyprus Popular Bank Public Co Ltd (колишня назва Marfin Popular Bank Ltd) (Кіпр).

У 2012 році в банку відбулися зміни в складі акціонерів, що призвело до зміни назви і стратегії розвитку банку.

29 березня 2012 року основними акціонерами Versobank AS стали інвестори з України. Контрольний пакет акцій банку належить Українській агропромислової компанії UKRSELHOSPROM PCF LLC.

Компанія UKRSELHOSPROM PCF LLC входить до складу корпорації "Алеф", якій належить понад двадцять компаній, серед яких є банк, страхова компанія і компанія з управління активами.

Основними власниками підприємств, що входять в корпорацію "Алеф" є громадяни України - Вадим Єрмолаєв і Станіслав Віленський.

Джерело: www.versobank.com
Перегляди: 821
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua