Новини

Вернум банк припиняє банківську діяльність

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Вернум банк повідомив про припинення банківської діяльності без припинення юридичної особи. Банк погодив з Національним банком України План припинення банківської діяльності ПАТ "Вернум Банк" без припинення юридичної особи, затвердженого Рішенням акціонера ПАТ "Вернум Банк" № 33 від 26 жовтня 2018 року.

У повідомленні зазначається, що повернення вкладних (депозитних) коштів клієнтам та вкладникам банку, закриття рахунків буде проводитись у головному офісі ПАТ "Вернум Банк" за адресою: місто Київ, проспект Гагаріна Юрія, будинок 17-В у строки та відповідно до умов договорів, крім вкладів (депозитів) термін дії яких закінчується після 01 березня 2019 року. Такі вклади повертаються достроково за заявою вкладника без перерахунку процентів за дострокове повернення коштів.

Нагадаємо, процедура добровільного припинення банківської діяльності стала можливою завдяки прийняттю у березні 2017 року Закону України "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".

ПАТ "Вернум Банк" – універсальний український банк з приватним капіталом, був зареєстрований Національним банком 17 лютого 2009 року. Розпочинав свою діяльність як ПАТ "Діапазон-Максимум Банк".

Національний банк України за результатами перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, у грудні 2017 року застосував заходи впливу до банку у вигляді письмового застереження за: неналежне виявлення публічних діячів; виявлені ознаки ризикової діяльності у сфері фінансового моніторингу.

Джерело: vernumbank.com
Перегляди: 695
Банки: Вернум Банк
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua