Новини

Укрпошта приєдналася до НПС "Простір"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

До Національної платіжної системи "Простір" у якості еквайра приєдналася ПАТ "Укрпошта". Відтепер ПАТ "Укрпошта" зможе здійснювати обслуговування клієнтів з використанням платіжних карток системи ПРОСТІР.

Це третя платіжна система, з якою працюватиме Укрпошта, після нещодавньої реєстрації договорів про участь товариства в міжнародних платіжних системах VISA та MasterCard.

Це сприятиме розширенню платіжної інфраструктури для здійснення безготівкових платежів та дасть можливість збільшити обсяги безготівкових розрахунків в Україні, особливо в невеликих містах і селах.

Національна платіжна система ПРОСТІР – це система роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, отримання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою електронних платіжних засобів, а саме платіжних карток ПРОСТІР.

Національна система масових електронних платежів (скорочено НСМЕП) була створена Національним банком України і запущена у 2001 році. В 2016 році після ребрендингу система отримала назву - Національна платіжна система "Український платіжний простір" (ПРОСТІР).

Сьогодні 48 банків є учасниками ПРОСТІР, картки системи випускають Ощадбанк, Укргазбанк, Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, Правекс Банк та ряд інших банків. 86% терміналів та банкоматів приймають і обслуговують картки ПРОСТІР.

Нагадаємо, що ПАТ "Укрпошта" у квітні цього року отримала ліцензію НБУ на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків.

Джерело: ukrposhta.ua
Перегляди: 843
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua