Новини

Укргазбанк видав вже 70 е-ліцензій

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Укргазбанк видав вже 70 е-ліцензій клієнтам Premier Banking для здійснення інвестицій за кордон, йдеться у повідомленні прес-центру банку. Оформлення валютної ліцензії в електронній формі та здійснення операції відбувається протягом одного робочого дня – у день звернення клієнта до Укргазбанку та надання повного пакету документів.

Для отримання е-ліцензії необхідно подати такі документи – у паперовій або електронній формі:

- заяву до НБУ про видачу е-ліцензії;

- документи, що свідчать про наявність у цієї фізичної особи доходів у сумі, достатній для здійснення переказу коштів на підставі е-ліцензії;

- оригінали або копії документів, що підтверджують мету здійснення переказу з України (крім випадку переказу коштів на власний рахунок).

За умови відповідності поданої клієнтом інформації, Укргазбанк надсилає до Національного банку запит на здійснення фізичними особами валютних операцій для видачі е-ліцензії. Така спрощена система надання індивідуальних ліцензій полегшує та прискорює проведення фізичними особами відповідних валютних операцій.

Нагадаємо, з 03 липня 2017 року фізичні особи-резиденти (крім підприємців) можуть перераховувати валюту за кордон на підставі електронних індивідуальних ліцензій.

Укргазбанк є одним із уповноважених банків із видачі валютних ліцензій в електронній формі та надає послуги "е-ліцензії" для фізичних осіб – клієнтів Premier Banking. На підставі е-ліцензії клієнти Банку можуть здійснювати перерахування іноземної валюти за кордон на загальну суму до 50 тис. доларів США (в еквіваленті) протягом одного календарного року для здійснення трьох видів валютних операцій: для інвестицій за кордон, розміщення коштів на власних рахунках за межами України, а також з метою виконання зобов'язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

Для надання е-ліцензій та збору інформації про використання встановленого ліміту Національний банк запровадив автоматизовану інформаційну систему "Реєстр індивідуальних ліцензій на здійснення фізичними особами валютних операцій" (АІС).

Джерело: www.ukrgasbank.com
Перегляди: 652
Банки: Укргазбанк
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua