Новини

Укргазбанк надав Еко-кредит для СЕС у Чорнобилі

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Укргазбанк підтримав будівництво першої сонячної фотоелектричної станції "Солар Чорнобиль" у місті Прип'ять і надав еко-кредит на суму 740 тисяч євро.

05 жовтня 2018 року на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС відбулася офіційна церемонія відкриття сонячної електростанції "Solar Chernobyl".

Нова станція потужністю 1 МВт вже генерує екологічно чисту електроенергію за «зеленим» тарифом. Очікувана річна генерація електроенергії складає 1 024 кВт*год. Кількості виробленої енергії вистачить для забезпечення потреб 1100 середніх домогосподарств сільської місцевості. На сьогодні станція вже згенерувала електроенергії більше 94 тисяч кВт*год.

За оцінками експертів завдяки роботі нової СЕС викиди CO2 в атмосферу скоротяться на 467 тонн на рік.

"Солар Чорнобиль" є спільним проектом консорціуму Rodina Energy Group – Enerparc AG – проект успішного довгострокового співробітництва української і німецької компанії в якості ініціаторів, організаторів і виконавців проекту.

Роботи за проектом будівництва першої сонячної електростанції розпочалися у жовтні 2017 року. За проектом СЕС складається із 3762 фотомодулів Jinko Solar потужністю 265 Вт, 14 інверторів Sangrow одиничною потужністю 60 кВт. Решта обладнання вироблено в Україні.

Нагадаємо, Укргазбанк активно фінансує проекти відновлюваної енергетики. Банк вже підтримав 129 проектів. Серед них: 94 сонячні, 5 вітрових, 8 біогазових електростанцій, 18 малих гідроелектростанцій та 4 ТЕС на біомасі.

Джерело: www.ukrgasbank.com
Перегляди: 657
Банки: Укргазбанк
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua