Новини

todobank від Мегабанку

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

МЕГАБАНК презентував новий проект todobank. Проект поки що працює лише в Харкові. Оскільки він створений на основі Єдиного розрахункового центру міста Харків, розробкою якого займався ВАТ "Мегабанк". ЄРЦ – єдина система оплати житлово-комунальних послуг та енергоносіїв, яка працює з 01 січня 1999 року.

todobank – новий мобільний банк, який вирішує дві основні задачі:

- трансформувати платників Єдиного розрахункового центру (ЄРЦ) в ідентифікованих клієнтів банку;

- запропонувати цим клієнтам продукт, який дозволив би їм економити час для більш важливих справ.

Тобто у користувачів додатку з'являється можливість доступу до ресурсів банку у вигляді кредитів, бонусів у вигляді cashback від покупок, а банк має можливість розвантажити відділення, пов'язані з чергами в пунктах платежів.

Через додаток todobank вже можна здійснити оплату комунальних платежів, поповнити рахунок мобільного телефону, переказати гроші між картками, є доступ до страхування та інших послуг.

Додаток схожий на Приват24 або ж Monobank, але як зазначають в банку, ключовою відмінністю є те що додаток todobank початково працює без банківської картки. У додатку є цифровий гаманець у вигляді prepaid card, і до нього можна підв'язати карти будь-яких банків.

Звичайно ж можна замовити карту самого todobank. Замовлення здійснюється через додаток: фотографуються документи, а потім кур'єр привозить платіжну картку VISA Gold від todobank. Картка оформлюється безкоштовно, має пільговий період до 62 днів, кредитний ліміт до 200 000 гривень, 10% на залишок власних коштів, кешбек 1% з усіх покупок, програму привілеїв VISA.

Джерело: www.megabank.ua
Перегляди: 263
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua