Новини

todobank від Мегабанку

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

МЕГАБАНК презентував новий проект todobank. Проект поки що працює лише в Харкові. Оскільки він створений на основі Єдиного розрахункового центру міста Харків, розробкою якого займався ВАТ "Мегабанк". ЄРЦ – єдина система оплати житлово-комунальних послуг та енергоносіїв, яка працює з 01 січня 1999 року.

todobank – новий мобільний банк, який вирішує дві основні задачі:

- трансформувати платників Єдиного розрахункового центру (ЄРЦ) в ідентифікованих клієнтів банку;

- запропонувати цим клієнтам продукт, який дозволив би їм економити час для більш важливих справ.

Тобто у користувачів додатку з'являється можливість доступу до ресурсів банку у вигляді кредитів, бонусів у вигляді cashback від покупок, а банк має можливість розвантажити відділення, пов'язані з чергами в пунктах платежів.

Через додаток todobank вже можна здійснити оплату комунальних платежів, поповнити рахунок мобільного телефону, переказати гроші між картками, є доступ до страхування та інших послуг.

Додаток схожий на Приват24 або ж Monobank, але як зазначають в банку, ключовою відмінністю є те що додаток todobank початково працює без банківської картки. У додатку є цифровий гаманець у вигляді prepaid card, і до нього можна підв'язати карти будь-яких банків.

Звичайно ж можна замовити карту самого todobank. Замовлення здійснюється через додаток: фотографуються документи, а потім кур'єр привозить платіжну картку VISA Gold від todobank. Картка оформлюється безкоштовно, має пільговий період до 62 днів, кредитний ліміт до 200 000 гривень, 10% на залишок власних коштів, кешбек 1% з усіх покупок, програму привілеїв VISA.

Джерело: www.megabank.ua
Перегляди: 734
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua