Новини

Продовжено ліквідацію ПАТ "КБ "Інвестбанк"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 19 грудня 2019 року №3215 про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Інвестбанк" строком на один рік з 13 січня 2020 року до 12 січня 2021 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для ПАТ "КБ "Інвестбанк" – Андронову Олегу Борисовичу строком на один рік з 13 січня 2020 року до 12 січня 2021 року включно.

Нагадаємо, Інвестбанк розпочав свою роботу в березні 1992 року. Головний офіс банку знаходився в Одесі.

15 грудня 2016 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. Раніше банк було віднесено до категорії проблемних через те, що статутний капітал ПАТ "КБ "Інвестбанк" не відповідав вимогам законодавства щодо мінімального розміру статутного капіталу в 120 млн гривень.

11 січня 2017 року НБУ прийняв рішення про ліквідацію банку. Станом на 01 січня 2017 року власниками істотної участі ПАТ "КБ "Інвестбанк" були громадяни України Олексій Котковський (41.25% акцій банку), Олександр Незвінський (19.96% акцій), Тамара Незвінська (2.35% акцій) та ТОВ "Баб-Інвест" (24.05% акцій).

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 679
Банки: Інвестбанк
Новини
Реклама

Мікрокредитування - популярний сучасний вид фінансування, що відрізняється швидкою видачею дрібних сум кредитів громадянам країни. Це дуже виручає, коли потрібно терміново здійснити покупку, а грошей бракує

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua