Новини

Продовжено ліквідацію ПАТ Банк "Траст"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 19 грудня 2019 року №3218 про продовження строків здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства Банку "Траст" строком на один рік з 30 грудня 2019 року до 29 грудня 2020 року включно.

Відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора для ПАТ Банк "Траст" – Кухареву Володимиру Валентиновичу строком на один рік з 30 грудня 2019 року до 29 грудня 2020 року включно.

Нагадаємо, банк було зареєстровано НБУ в серпні 2007 року як ВАТ Банк "РОЗДРІБНИЙ НЕОБМЕЖЕНИЙ СЕРВІС" з головним офісом в місті Київ. Назву було змінено в червні 2008 року.

До середини 2015 року акціонерами банку були громадяни РФ Ілля Юров, Микола Фетісов та Сєргєй Бєляєв. Станом на 22 лютого 2016 року власниками істотної участі в банку були Авраменко Володимир Федорович (36,4%) і Бєляєв Сєргєй Лєонідовіч (16,1%).

06 грудня 2016 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, а 29 грудня того ж року – рішення про ліквідацію банку.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 311
Банки: Банк Траст
Новини

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ТАСКОМБАНК став новим дистриб'ютором пам'ятних монет та сувенірної продукції Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua