Новини

Продовжено ліквідацію для трьох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Відповідно до пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Авант-Банк" на один рік з 26 лютого 2020 року до 25 лютого 2021 року включно, ПАТ "Банк "Національні інвестиції" на один рік з 03 грудня 2019 року до 02 грудня 2020 року включно, ПАТ "Платинум Банк" на один рік з 24 лютого 2020 року до 23 лютого 2021 року включно.

Авант-банк було зареєстровано 03 березня 2009 року. Власником істотної участі станом на 01 січня 2016 року було ТОВ "Стабіл Холдинг". На початку грудня 2015 року банк було віднесено до категорії проблемних, коли стан ліквідності ПАТ "Авант-Банк" значно погіршився. 29 січня 2016 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних. А 25 лютого 2016 року було прийнято рішення про ліквідацію банку.

Банк "Національні інвестиції" було зареєстровано НБУ 09 листопада 1993 року як АБ "ЮЗІВСЬКИЙ". Назву банку було змінено в березні 1998 року. Непрозорість цілої низки операцій банку та стрімке суттєве скорочення ліквідних коштів стали причиною віднесення його до категорії проблемних та введення в банк куратора. 17 вересня 2015 року ПАТ "Банк "Національні інвестиції" віднесено до категорії неплатоспроможних. В грудні 2015 року було прийняте рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

ПАТ "Платинум Банк" було зареєстровано 13 січня 2005 року. У червні 2016 року структура власності банку визнана Національним банком непрозорою. Банк потребував докапіталізації, але керівництво та власники істотної участі банку не змогли виконати всі необхідні вимоги для цього. Станом на 01 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу. У зв'язку з чим, 11 січня 2017 року Правління НБУ прийняло рішення про віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних. А 24 лютого 2017 року було прийнято рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ "Платинум Банк".

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 248
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua