Новини

Продовжено строки ліквідації двох банків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 08 листопада 2018 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Інтеграл-Банк" строком на один рік з 27 листопада 2018 року до 26 листопада 2019 року включно та АТ "Артем-Банк" строком на один рік з 18 грудня 2018 року до 17 грудня 2019 року включно.

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідаторів: для ПАТ "Інтеграл-Банк" – Андронову Олегу Борисовичу строком на один рік з 27 листопада 2018 року до 26 листопада 2019 року включно; АТ "Артем-Банк" – Шевченку Андрію Миколайовичу строком на один рік з 18 грудня 2018 року до 17 грудня 2019 року включно.

Нагадаємо, ПАТ "Інтеграл-Банк" було зареєстровано у вересні 1994 року. 15 вересня 2015 року Національний банк України відніс ПАТ "Інтеграл-банк" до категорії неплатоспроможних. Банк був визнаний проблемним у серпні 2015 року через відсутність коштів, що призвело до невиконання банком своїх зобов'язань перед вкладниками та кредиторами.

АТ "Артем-Банк" було зареєстровано в серпні 2002 року. Національний банк відніс банк до категорії неплатоспроможних 15 листопада 2016 року. А 16 грудня того ж року НБУ прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати АТ "Артем-Банк".

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 610
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua