Новини

Продовжено ліквідацію ПУАТ "Смартбанк"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На підставі пункту 2 частини п'ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п'ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 05 липня 2018 року № 1869 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПУАТ "Смартбанк" строком на один рік з 25 липня 2018 року до 24 липня 2019 року включно.

Відповідно до зазначених рішень продовжено повноваження ліквідатора для ПУАТ "Смартбанк" - Федорченку Андрію Володимировичу строком на один рік з 25 липня 2018 року до 24 липня 2019 року включно.

Нагадаємо, ПУАТ "Смартбанк" було зареєстровано Нацбанком у вересні 2010 року. 25 травня 2016 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення Публічного акціонерного товариства "Смартбанк" до категорії неплатоспроможних у зв'язку із непрозорою структурою власності.

НБУ з травня 2014 року звертав увагу банку та його акціонерів на те, що структура власності ПУАТ "Смартбанк" не є прозорою. Після неодноразових спроб погодити набуття істотної участі у банку різним особам протягом 2015-2016 років, структуру власності ПУАТ "Смартбанк" так і не було приведено у відповідність до вимог прозорості, встановлених регулятором.

В банку були розміщені вклади менше ніж 100 фізичних осіб.

Джерело: www.fg.gov.ua
Перегляди: 943
Банки: Смартбанк
Новини
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

21 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк Народний капітал" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ "Місто Банк" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Корецький". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

10 грудня 2020 року Національний банк України вводить в обіг нову пам'ятну монету "Рік Бика". Монета продовжує серію "Східний календар".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua