Новини

PrivatMoney розширює мережу в Чехії

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

ПриватБанк підписав договір із чеською компанією "BЕSTPAY s.r.o." про співпрацю в сфері міжнародних грошових переказів, про це повідомили у прес-центрі банку. Відтепер українці, які працюють або відпочивають у Чехії, зможуть надсилати грошові перекази в Україну за допомогою системи PrivatMoney за доступними тарифами. Надіслати переказ PrivatMoney в Україну можна в євро з будь-якої точки, підключеної до мережі "BЕSTPAY s.r.o.".

В Україні перекази PrivatMoney доступні для виплати у понад 2 100 відділеннях та майже в 20 000 банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку. Гроші доступні одержувачу відразу після їх відправлення. Унікальні технології банку дозволяють отримувати перекази онлайн прямо на картку, як в євро, доларах, так і в національній валюті.

Компанія BESTPAY була заснована в 2015 році в місті Прага. BЕSTPAY s.r.o. здійснює експрес-платежі в Європі за допомогою SEPA (Single Euro Payments Area) - єдина зона, в якій повністю ліквідовані відмінності між внутрішніми і міжнародними платежами в євро.

Джерело: privatbank.ua
Перегляди: 1303
Банки: ПриватБанк
Новини

31 липня 2020 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "АВАНТ-БАНК" було подано документи державному Реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

03 серпня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "Повітряні Сили Збройних Сил України". Монета продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Стародавнє місто Дубно". Вона продовжує серію "Стародавні міста України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 липня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети номіналами 2 та 10 гривень "Ігри XXXII Олімпіади", які продовжують серію "Спорт".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

16 липня 2020 року Верховна Рада України призначила Кирила Шевченка новим Головою Національного банку України.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Рівень заробітної плати в співвідношенні з цінами і якістю надання послуг в Україні не можна зіставити в ідеальну формулу. Тому українці часто вдаються до різних способів отримання додаткового доходу або невеликої суми до виплати на роботі. Коли потрібні гроші до зарплати, українці стандартно використовують три способи: займають у друзів, відправляють запит на кредит в МФО або банк. Про особливості кожного методу ми докладніше розповімо в нашому матеріалі.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Ощадбанк запустив програму доступної іпотеки "Звісно, 9,99 %". Програмою можуть скористатися держслужбовці, медики, працівники поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 01 липня 2020 року ПриватБанк розпочне видавати кредити в рамках державної програми "Доступне житло під 10%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua