Новини

Піреус Банк оголосив про нові пакети послуг для українських моряків

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Піреус Банк планує запустити нові пакети продуктів для українських моряків. Про це заявив член правління Піреус Банку в Україні Іліас Музакіс під час виступу на II міжнародній конференції "Вантажопотоки Азово-Черноморського басейну та Серездемного моря", що відбулася 20 вересня в Одесі.

Також в банку планують впровадити для цієї цільової аудиторії безкоштовні картки для моряків та їхніх сімей; безкоштовне зняття готівки по всьому світу, cashback, грошові кошти для здійснення операцій купівлі, знижки на депозитні сейфи, а також інші корисні послуги.

Як повідомив І. Музакіс, в Україні нараховується приблизно 150 тис. моряків, які повертають додому понад 1,5 млрд доларів США на рік, і всі вони потребують якісного банківського обслуговування та надійного фінансового партнера.

Піреус Банк вже активно обслуговує моряків та крюїнгові компанії в Україні, зокрема DANAOS, STAMCO, IOLCOS, TSAKOS COLUMBIA, EUROBULK, DAMASK SHIPPING, OVATION SHIPPING.

Серед основних переваг, що їх пропонує Піреус Банк для моряків, є безконтактні платежі за допомогою Google Pay, конкурентоспроможна система електронного банкінгу, лояльні комісії за проведення платежів, безкоштовне зняття готівки у будь-якому банкоматі в Україні, безкоштовне відкриття валютних і гривневих рахунків та європейська якість обслуговування.

Для судноплавних компаній банк пропонує контрактні платежі морякам, які здійснюються через єдиний транзитний рахунок, що робить процес їх виконання швидкими та ефективними, а також відсутність комісій з обслуговування рахунків та лояльні комісії за проведення платежів залежно від обсягу операцій.

Піреус Банк в Україні (офіційна назва – Публічне акціонерне товариство "Піреус Банк МКБ") є частиною міжнародної банківської Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group). Головний офіс знаходиться в Афінах, Греція. На сьогодні Піреус Банк є провідним банком Греції, його частка ринку кредитів складає – 30%, депозитів – 27%.

Джерело: www.piraeusbank.ua
Перегляди: 633
Банки: Піреус Банк
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua