Новини

ПАТ "Асвіо Банк" змінило своє найменування

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Публічне Акціонерне Товариство "Асвіо Банк" змінило своє найменування на Акціонерне Товариство "Асвіо Банк" та організаційно-правову форму з Публічного акціонерного товариства на Приватне акціонерне товариство на вимогу положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів" № 2210-VIII та на підставі прийнятих Загальними зборами акціонерів 23 квітня 2018 року рішень, йдеться у повідомленні прес-центру банку.

Державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, проведено 12 червня 2018 року і зареєстровано Статут Банку в новій редакції.

У зв'язку з вищенаведеним, найменування Банку:

українською мовою: повне - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АСВІО БАНК"; скорочене - АТ "АСВІО БАНК";

російською мовою: повне - АКЦИОНЕРНОЕ ОБЩЕСТВО "АСВИО БАНК", скорочене - АО "АСВИО БАНК";

англійською мовою: повне - JOINT STOCK COMPANY "ASVIO BANK", скорочене - JSC "ASVIO BANK".

Всі укладені договори від імені ПАТ "Асвіо Банк" залишаються чинними.

Нагадаємо, Асвіо Банк - є одним з перших комерційних банків України. 30 жовтня 1991 року Національним банком України було зареєстровано ТОВ "Чернігівбанк", яке рішенням установчих зборів акціонерів від 20 вересня 1993 року було перейменовано в акціонерне товариство Акціонерний банк "Чернігівбанк".

З 28 квітня 1999 року Акціонерний банк "Чернігівбанк" було перейменовано в Акціонерний банк "Приватінвест", який став правонаступником по всіх правах та зобов'язаннях АБ "Чернігівбанк".

Вже в квітні 2010 року Публічне акціонерне товариство "Акціонерний банк Приватінвест" було перейменовано в Публічне Акціонерне Товариство "Асвіо Банк", який виступає правонаступником по всіх правах та зобов'язаннях ПАТ "АБ Приватінвест".

Протягом 2016-2017 років банк перевірявся ГУ ДФС в Чернігівські області, ФГВФО та Національним банком України. За підсумками перевірок недоліків, невластивих банківському сектору України, чи таких, що несли б загрозу існуванню банку, виявлено не було.

Джерело: www.asviobank.ua
Перегляди: 677
Банки: Асвіо Банк
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua