Новини

Пам'ятна монета "Кінь"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 лютого 2019 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету номіналом 5 гривень "Кінь". Її виготовлено зі срібла 925 проби, маса – 15,55 г, діаметр – 33 мм, тираж – 4 000 штук.

Монета продовжує серію "Фауна в пам'ятках культури України" та присвячена коню, зображення якого містяться на пам'ятках культури часів Київської Русі. Український народ завжди ставився шанобливо до рослинного і тваринного світу. Образ коня є непростим і одним із найбільш багатогранних. Кінь оспівується в піснях, віршах, зображення та символи коня використовуються в побуті українців. Символ коня також був присутній в обрядах.

На аверсі монети розміщено позолочений фрагмент київського кам'яного рельєфу XI століття із зображенням святого великомученика Євстафія Плакиди на коні. Праворуч від нього – образ Георгія Побідоносця з ікони ІІ половини XV століття. На іконах святого зображали верхи на білому коні, а у народі шанували як заступника скотарства.

На дзеркальному тлі реверсу монети відтиснено голову коня, праворуч – фрагмент шиферної плити XI століття із зображенням святих вершників, що топчуть змій.

Ціна НБУ на цю пам'ятну монету з футляром становить 657 гривень. Придбати монети можна у відділеннях Департаменту грошового обігу в регіонах та банках-дистриб'юторах НБУ АТ "Державний ощадний банк України" і ПАТ АБ "Укргазбанк".

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 657
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua