Новини

Пам'ятна монета "Богдан Ханенко"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України сьогодні ввів у обіг пам'ятну монету "Богдан Ханенко", яка продовжує серію "Видатні особистості України".

Монета присвячена представнику відомого козацько-старшинського роду, колекціонеру, меценату, юристу, підприємцю, громадському діячу – Богдану Ханенку.

Богдан Ханенко (1849-1917) користувався авторитетом у фінансових і промислових колах, був помітною постаттю у діловому і громадському житті Києва, проте головною справою його життя стало колекціонування старовини і творів мистецтва. Разом із дружиною Варварою, він зробив значний внесок у культурну спадщину України – понад сорок років вони збирали унікальні твори світового мистецтва та стали фундаторами Музею Ханенків в Києві (Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, західноєвропейська колекція). Будівлю музею було побудовано в 1887 році.

Пам'ятна монета має номінал 2 гривні, її виготовлено з нейзильберу, маса – 12.8 г, діаметр – 31 мм, тираж – 35 000 штук.

На аверсі пам'ятної монети розміщено портрет Богдана Ханенка, а поруч – його дружини Варвари.

На реверсі монети зображено композицію: руки символічно тримають стилізовану кольорову картину (використано тамподрук).

Ціна НБУ на цю пам'ятну монету становить 58 гривень. Придбати монети можна у регіональних відділеннях НБУ та банках-дистриб'юторах АТ "Ощадбанк", АБ "Укргазбанк".

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 490
Новини
Реклама

Для отримання мікрокредиту можна скористатися сайтами агрегаторами для більш зручного вибору пропозиції по мікрокредитів, де буде зазначена необхідна інформація про документи, умови та порядок дій для отримання мікропозик

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

11 серпня 2021 року Правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ "КБ "ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Загальний розподіл коштів набуде чинності 23 серпня 2021 року. Гроші будуть зараховані країнам-членам МВФ пропорційно до їх існуючих квот у Фонді.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Кінь Пржевальського". Монета продовжує серію "Флора і фауна".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua
Реклама

Всі заявки потенційних позичальників обробляє спеціальна комп'ютерна програма, яка порівнює дані, внесені в анкету, з інформацією податкової служби, паспортного столу, УБКІ та іншими базами.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України визначив 12 системно важливих банків на 2021 рік.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

01 березня 2021 року розпочнеться видача іпотечних кредитів за державною програмою "Доступна іпотека 7%".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

З 04 січня 2021 року придбати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору можна онлайн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

28 грудня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Новий" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua