Новини

Пам'ятна монета "1075 років з часу правління княгині Ольги"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету "1075 років з часу правління княгині Ольги". Монета продовжує серію "Княжа Україна" і присвячена періоду правління княгині Ольги (945-964 роки).

Ольга була дружиною київського Князя Ігоря. Після його загибелі зійшла на київський престол. Із діяльністю княгині Ольги пов'язаний новий етап у розвитку давньоруської державності. Віддавала перевагу мирній дипломатії, провадила успішну внутрішню й зовнішню політику, зміцнювала торговельні та політичні зв'язки Київської Русі. Підтримувала дружні стосунки із Візантією. Під час поїздки до Константинополя Ольга урочисто охрестилася в головному храмі Візантійської імперії – соборі святої Софії.

Пам'ятна монета виготовлена із срібла 925 проби, маса дорогоцінного металу в чистоті – 62.2 г, діаметр – 50.0 мм, тираж – 2 500 штук. Монету виготовлено з використанням технології патинування.

На аверсі монети на тлі декоративного орнаменту часів Київської Русі розміщено стилізоване позолочене зображення фрагмента літописної мініатюри.

На реверсі монети в колі з декоративного орнаменту часів Київської Русі зображено княгиню Ольгу.

Джерело: old.bank.gov.ua
Перегляди: 137
Новини

Нова програма іпотечного кредитування від 8,8% річних вже доступна для жителів Харкова.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

02 червня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятні монети зі срібла й нейзильберу "Совка розкішна". Монети продовжують серію "Флора і фауна України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 28 травня 2020 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ "Діамантбанк" та ПАТ "Банк Михайлівський".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Акціонерний комерційний банк "Київ" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

20 травня 2020 року Національний банк України випустить сувенірну банкноту зі срібла, що відтворює дизайн банкноти номіналом 1000 гривень зразка 2019 року.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 травня 2020 року до системи BankID НБУ приєднався ОТП Банк. Він став четвертим банком, який приєднався до системи у 2020 році.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

13 травня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Банк "Юнісон" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України розробив мобільний додаток UAPassportReader для зчитування інформації з біометричних документів.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

08 травня 2020 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення ПАТ "Український бізнес банк" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua