Новини

OTP Bank Plc. оголосив про підписання двох важливих угод

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Сьогодні материнський банк OTP Group - OTP Bank Plc. - оголосив про підписання двох надважливих угод.

DSK Bank, болгарське дочірнє підприємство OTP Bank, підписав угоду про придбання 99,74% акцій Societe Generale Expressbank AD, болгарської дочірньої структури Société Générale Group, а також інших локальних дочірніх структур, що належать Групі.

Завдяки цьому придбанню OTP Group зміцнює свої ринкові позиції в Болгарії, стаючи ще більш сильним оператором в регіоні, зазначають у прес-центрі банку.

Універсальний банк Societe Generale Expressbank є сьомим за величиною банком на болгарському ринку з часткою ринку близько 6,7%.

OTP Bank працює на ринку Болгарії з 2003 року. За підсумками роботи в першому кварталі 2018 року скоригований прибуток OTP Group після оподаткування склав 79,3 млрд форинтів, а внесок дочірнього банку OTP в Болгарії в цей результат перевищив 11 млрд форинтів.

Наряду з цією угодою Societe Generale і OTP Bank обговорюють укладення сервісної угоди, яка буде охоплювати надання взаємних послуг в різних областях (включаючи, але не обмежуючись, інвестиційний банкінг, ринки капіталу, фінансування і глобальні транзакційні банківські операції) в Албанії, Болгарії, Хорватії та Угорщині.

Другою важливою угодою материнського банку OTP Group – OTP Bank Plc. стало підписання угоди про придбання контрольного пакету акцій (88,89%) Banka Société Générale Albania, албанської дочірньої структури Société Générale Group.

Універсальний банк Banka Société Générale Albania є п'ятим за величиною банком на ринку Албанії з ринковою часткою близько 6%.

Фінансове закриття операцій заплановане на четвертий квартал 2018 року за умови отримання всіх необхідних регуляторних узгоджень.

Завдяки цим придбанням OTP Group не лише розширює географію своєї присутності до десяти країн, а й істотно зміцнює свої ринкові позиції в регіоні.

Нагадаємо, АТ "ОТП Банк" є одним з найбільших вітчизняних банків, який працює на українському ринку з 1998 року.

Джерело: www.otpbank.com.ua
Перегляди: 1284
Банки: OTP Bank
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua