Новини

Відтепер грошові перекази в Україну через TransferGo безкоштовні

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Компанія TransferGo не буде стягувати комісію за обслуговування грошових переказів в Україну, повідомляється в прес-релізі компанії.

Тепер українські мігранти можуть відправляти гроші з Європи додому абсолютно безкоштовно. Протягом 2-3 днів відправлені кошти надходять на картковий рахунок одержувача в Україні.

За даними TransferGo, в першому кварталі 2018 року українські мігранти в країнах Європи здійснили понад 45 тис. транзакцій в Україну на суму понад 8 млн євро, що в 10 разів перевищує показники за аналогічний період минулого року.

У повідомленні зазначається, що розширення діяльності TransferGo на українському та інших ринках стало можливим завдяки залученню міжнародних інвестицій на суму близько 10 млн євро.

Компанія TransferGo була заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогоднішній день компанія обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії та Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі та Варшаві.

В Україні компанія працює з початку 2017 року, пропонуючи швидкі, дешеві і безпечні перекази з країн Європи в Україну. TransferGo Україна вже здійснив понад 1,5 мільйона транзакцій.

Завдяки впровадженню інноваційних рішень, користувачі сервісу можуть відправляти гроші додому з-за кордону, використовуючи модель аккаунт-аккаунт і принцип local-in, local-out, який означає, що перекази здійснюються з карти на карту, але при цьому кошти не зобов'язані залишати країну відправника.

Джерело: www.transfergo.com
Перегляди: 600
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua