Новини

Нові правила продажу пам'ятних монет і сувенірної продукції

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України оновив правила продажу пам'ятних монет України і сувенірної продукції через on-line замовлення:

- скоротив термін викупу замовником заброньованих монет і сувенірної продукції нових випусків із 45 до 35 календарних днів;

- отримав можливість блокувати особистий кабінет замовників, які використовують автоматичні програми (боти), що допоможе уникнути зловживань під час роботи системи on-line замовлення;

- встановив вимогу щодо купівлі монет і сувенірної продукції іншою особою тільки за нотаріально посвідченою довіреністю, щоб мінімізувати можливі зловживання під час викупу замовлень.

Нові правила діють із 03 січня 2019 року.

З нового року виконання on-line замовлень у всіх областях України (крім Києва та Київської області) здійснюватиме АТ "Ощадбанк" як офіційний дистриб'ютор Національного банку з продажу пам'ятних монет і сувенірної продукції та уповноважений банк. Під час купівлі монет замовник має повідомити номер замовлення, пред'явити паспорт та надати його копію.

Регіональні підрозділи Національного банку з 2019 року припиняють продаж нових випусків пам'ятних монет України та сувенірної продукції, а замовлену on-line у 2018 році нумізматичну продукцію вони реалізовуватимуть у міру її отримання у встановлені терміни. У подальшому купувати пам'ятні монети та сувенірну продукцію Національного банку можна буде у банків-дистриб'юторів.

Система on-line замовлення фізичними особами пам'ятних монет України та сувенірної продукції працює з 06 вересня 2016 року на сторінках офіційного Інтернет-представництва Національного банку.

Джерело: bank.gov.ua
Перегляди: 664
Банки: Ощадбанк
Новини

02 листопада 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Андрій Ромоданов". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

12 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Передова", яка присвячена медикам і військовим.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

07 жовтня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Амет-Хан Султан". Монета продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

На початку жовтня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено записи про проведення державної реєстрації припинення ПАТ "Кредитпромбанк" як юридичної особи, а також ПАТ "КБ "Хрещатик" як юридичної особи.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Чотири фінансові установи подали заяви до Національного банку України про припинення своєї діяльності.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

22 вересня 2020 року Національний банк України погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

15 вересня 2020 року Національний банк України вводить в обіг пам'ятну монету "Володимир Перетц". Вона продовжує серію "Видатні особистості України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

26 серпня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам'ятну монету спеціального випуску "День пам'яті полеглих захисників України". Вона продовжує серію "Збройні Сили України".

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

25 серпня 2020 року Національний банк України прийняв рішення про віднесення АТ АКБ "АРКАДА" до категорії неплатоспроможних.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua